25 września 2019

Startupy oraz firmy z szerokorozumianej branży IT zapraszamy do udziału w giełdzie kooperacyjnej Lisbon Beyond Summit 2019

Giełda odbędzie się 6 listopada 2019 r. przy okazji największego w Europie wydarzenia dla startupów – Web Summit w Lizbonie –  i jest skierowana do firm działających w obszarze IT, ICT, fin-tech, deep-tech, cyberbezpieczeństwo i innych podmiotów z sektora zaawansowanych technologii.

Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

Jak to działa?

  • Uczestnicy określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line;
  • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy kooperacyjnej;
  • W dniach 16 września - 4 listopada 2019 r. z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy;
  • W dniu 6 listopada 2019 r. (w godz. 14-18) odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych indywidulanych spotkań.

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest nieodpłatny. Uczestnicy pokrywają koszty transportu i zakwaterowania we własnym zakresie.

Uczestnikom przysługuje:

  • Wpis do katalogu uczestników giełdy kooperacyjnej,
  • Indywidualny harmonogram spotkań,
  • Pomoc przy rejestracji oraz podczas trwania giełdy.

Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.

Stoisko

Na terenie części wystawienniczej Web Summit, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zorganizuje polskie stoisko informacyjno-promocyjne. Polskie firmy z branży IT będą mogły skorzystać z bezpłatnej promocji na tym stoisku.

Więcej informacji nt. giełdy kooperacyjnej tutaj.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Opublikowano: 25.09.2019 13:29
Poprawiono: 26.09.2019 06:58
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: