29 lipca 2019

Stoisko narodowe na Web Summit 2019

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości już po raz trzeci zorganizuje polskie stoisko podczas Web Summit – jednego z najważniejszych na świecie technologicznych wydarzeń, które w tym roku odbędzie się w dniach 4-7 listopada w Lizbonie.

Zapraszamy polskie firmy reprezentujące sektor IT do skorzystania z możliwości promocji na polskim stoisku podczas najbliższej edycji Web Summit w Lizbonie. Jest to wydarzenie skupiające startupy, MŚP i inwestorów z branży high tech z całego świata  co roku Web Summit odwiedza około 70 tys. uczestników ze 170 krajów. Celem organizacji stoiska jest promocja oferty polskich firm IT (w tym startupów) wśród zagranicznych odbiorców, w tym potencjalnych inwestorów i klientów. Niezależnie od tego, czy firma jest wystawcą na danym wydarzeniu, czy zwiedzającym, może skorzystać z różnych form nieodpłatnej promocji na polskim stoisku. Swoje materiały mogą przesyłać również firmy, których przedstawiciele nie biorą osobistego udziału w imprezie. Firmom zainteresowanym promocją swojej oferty na polskim stoisku umożliwiamy:

  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, gadżety itp.),
  • wyświetlanie filmów promocyjnych,
  • skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań i prezentacji dla potencjalnych partnerów biznesowych.

 

Tu znajdziecie podsumowanie zeszłorocznej edycji Web Summit i polskiej obecności na tym wydarzeniu.

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy też do skorzystania z możliwości poznania partnerów biznesowych podczas giełdy kooperacyjnej Lisbon Beyond Summit 2019, która odbędzie się podczas targów 6 listopada 2019 r.

 


Stoisko informacyjno-promocyjne podczas Web Summit 2019 zostanie zorganizowane w ramach realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Branżowego Programu Promocji branży IT/ICT na lata 2016-2019, w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

 

 

Opublikowano: 29.07.2019 13:46
Poprawiono: 18.10.2019 10:09
Modyfikujący: mariusz_idzikowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: