Otrzymuj bezpłatny Biuletyn Euro Info

Otrzymuj bezpłatny Biuletyn Euro Info

Biuletyn Euro Info

To czasopismo wydawane przez ośrodek Enterprise Europe Network przy PARP. Poruszane są w nim zagadnienia związane z prowadzeniem i rozwojem firmy na rynkach UE, szczególnie kwestie prawne, ale nie tylko.

Przedsiębiorcy z województw mazowieckiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego mogą otrzymywać jego papierowe wydanie bezpłatnie. Wystarczy podać adres w poniższym formularzu. Zobacz o czym piszemy w przykładowych Biuletynach

Dane są gromadzone i przetwarzane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) z siedzibą przy ul. Pańskiej 81/83 w Warszawie w celu wykonywania na Państwa rzecz usługi/lub udzielenia wsparcia w ramach zadań realizowanych przez ośrodek Enterprise Europe Network przy PARP i to te zadania realizowane w interesie publicznym stanowią podstawę prawną przetwarzania danych. Pozostałe informacje, w tym dotyczące praw osób i kontaktu do Inspektora Danych Osobowych dostępne są w Zasadach ochrony danych osobowych w PARP na stronie www.parp.gov.pl/regulamin-ochrony-danych-osobowych.