14 - 15.03.2019

Spotkania b2b dla branży IT „International B2B Software Days”

Działalność zagranicznaNowe produkty i inwestycjeWspółpraca i partnerzy

O wydarzeniu

Targi, misje i spotkania biznesowe Targi, misje i spotkania biznesowe

Zapraszamy startupy i firmy z branży IT do wzięcia udziału w spotkaniach b2b podczas „International B2B Software Days”, które odbędą się w dniach 14-15 marca 2019 r. w Wiedniu.

 

NA CZYM POLEGA GIEŁDA KOOPERACYJNA?

Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

  • Uczestnicy rejestrują swój udział wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na stronie internetowej giełdy.
  • W formularzu rejestracyjnym w pierwszej kolejności należy zaznaczyć wydarzenia w których planują Państwo wziąć udział (wśród nich znajdują się sesje b2b),
  • Następnie należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać,
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane będą w katalogu on-line na stronie spotkań b2b (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!)
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas spotkań b2b.

    W dniach 14-15 marca 2019 r., przy ponumerowanych stolikach, odbywają się serie uprzednio zaaranżowane 20-minutowe spotkania pomiędzy dobranymi w pary firmami.

    Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

KOSZT

Udział w spotkaniach b2b jest bezpłatny. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty transportu i zakwaterowania podczas wydarzenia.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Termin rejestracji upływa 28 lutego 2019 r. Im szybciej się zarejestrujesz, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Twoją ofertą!

Strona wydarzenia

Więcej informacji nt. spotkań b2b udziela Sławomir Biedermann (slawomir_biedermann@parp.gov.pl).

Termin
14 - 15.03.2019 09:30 - 16:30
Miejsce
Wiener Rathaus/Vienna City Hall, Festsaal (1010 Vienna, Lichtenfelsgasse 2, Feststiege 1) Zobacz mapę

Udostępnij

Program

14.03.2019

09:30 - 16:30

Szczegółowy program dostępny jest na stronie www.b2bsoftwaredays.com/agenda

Lokalizacja

Brak możliwości zapisu.