Materiały wideo

Audyt innowacyjności metodą IMP3rove oraz Innovation Health Check

Z filmu dowiesz się na czym polega audyt innowacyjności oraz jakie narzędzia do tego celu możesz wykorzystać.

Działalność nierejestrowana

Dowiedz się kiedy nie musisz rejestrować działalności gospodarczej i czym są Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości.

Zasada konkurencyjności w zamówieniach publicznych

Jak zrealizować projekt zgodnie z zasadą konkurencyjności, prawidłowe oszacowanie wartości zamówienia oraz czym jest baza konkurencyjności – dowiesz się oglądając animację.

Poland Prize - You should participate as well

Poland Prize is a programme inviting foreign startups to start activity in Poland. Its objective is to effectively include foreign economic operators in the Polish startup ecosystem.

Chcesz rozwijać swój biznes, a koronawirus skomplikował Twoje plany?

Planowałeś złożyć wniosek w jednym z Programów: Inteligentny Rozwój, Polska Wschodnia, Wiedza Edukacja Rozwój, Fundusze Norweskie, a Koronawirus skomplikował Twoje plany? PARP w porozumieniu z Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej wdraża rozwiązania, które minimalizują negatywny wpływ pandemii wirusa SARS-CoV-2 na skuteczne aplikowanie o dofinansowanie i realizację rozpoczętych projektów w ramach Funduszy Europejskich i Norweskich. W ramach ułatwień wydłużyliśmy czas na składanie wniosków o dofinansowanie.

Gov_LAB - II edycja

Film relacjonujący II edycję Gov_Lab, w którym udział wzięli reprezentanci polskich jednostek samorządu terytorialnego. Ten wyjątkowy program uczy jak projektować usługi skierowane do przedsiębiorców. Program oparty jest o metodologię service design oraz design thinking dopasowaną do potrzeb instytucji publicznych. Dodatkowym celem jest zaznajomienie uczestniczek/ów z innowacyjnymi metodami pracy w administracji. Produktem programu była kompletna koncepcja instrumentu wsparcia dla przedsiębiorców wraz z planem wdrożenia.