Materiały wideo

Polecane i nowości

Zamówienia publiczne w dobie elektronizacji

Nagranie seminarium z cyklu Europejskie Przedsiębiorstwo, które odbyło się 4 czerwca 2019 r. w Warszawie.

Obrót towarowy z krajami spoza UE – cła, VAT i akcyza w kontekście potencjalnego „Brexitu"

Oznakowanie CE. Jak wprowadzić nowy produkt elektryczny i elektroniczny na rynek Unii Europejskiej?

Jak pozyskać finansowanie zaawansowanych technologii w MŚP?

Zarządzanie bezpieczeństwem informacji w działalności MŚP

Gospodarka odpadami w MŚP - Seminarium z cyklu „Europejskie Przedsiębiorstwo”

Nagranie seminarium, które odbyło się 5 kwietnia 2019 r. w Warszawie.

Inwestor w firmie. Jak przygotować się do inwestycji kapitałowej - seminarium

Nagranie seminarium, które odbyło się 20 marca 2019 r., w Warszawie.

Skuteczna sukcesja w firmie rodzinnej - seminarium

Nagranie seminarium, które odbyło się 25 lutego 2019 r. w Warszawie.

Finansowanie wdrożenia innowacyjnych produktów powstałych w oparciu o wyniki prac badawczo-rozwojowych - Badania na rynek Dostępność Plus

PARP ogłosiła konkurs Badania na rynek Dostępność Plus, którego celem jest wzmocnienie konkurencyjności i innowacyjności firm poprzez sfinansowanie wprowadzenia na rynek innowacyjnych produktów, będących wynikiem prac badawczo-rozwojowych. Nowe lub ulepszone produkty powinny istotnie przyczyniać się do zwiększenia ich dostępności dla osób z ograniczeniami funkcjonalnymi.

Webinarium - Early Warning Europe pomocą dla firm w trudnościach

Jesteś przedsiębiorcą? Znalazłeś się w sytuacji kryzysowej lub widzisz w firmie pierwsze oznaki nadciągających trudności? W przezwyciężaniu trudnych sytuacji będą Cię wspierać konsultanci i mentorzy - doświadczeni przedsiębiorcy, którzy sami niejeden kryzys mają już za sobą. Warto skorzystać z ich doświadczenia! Praca z konsultantem i mentorem w ramach projektu jest bezpłatna. W przypadku konieczności skorzystania z pomocy doradcy restrukturyzacyjnego, pierwsze dwie godziny świadczone są przez doradcę nieodpłatnie a dalsza pomoc jest ustalana indywidualnie pomiędzy przedsiębiorcą a doradcą.

Dlaczego warto wziąć udział w projekcie Early Warning?

Dlaczego warto wziąć udział w projekcie Early Warning Europe? Posłuchajcie Elżbiety Gałkowskiej, właścicielki firmy, która już skorzystała z pomocy jaką oferują Konsultanci i Mentorzy.

Finansowanie wdrożenia innowacyjnych produktów i procesów powstałych w oparciu o wyniki prac badawczo-rozwojowych

Celem konkursu Badania na rynek jest wzmocnienie konkurencyjności i innowacyjności firm poprzez sfinansowanie wprowadzenia na rynek innowacyjnych produktów lub wdrożenia w firmie innowacyjnych procesów technologicznych, które są wynikiem prac badawczo-rozwojowych.

Zarządzanie innowacjami w MŚP

Jeśli chcesz bliżej poznać temat innowacji, dowiedzieć się gdzie szukać wsparcia w zarządzaniu innowacjami w Twojej firmie, oraz jak kontrolować procesy innowacyjne w firmie, to szkolenie jest dla Ciebie.

Modele biznesowe dla MŚP

Podczas tego 12-odcinkowego szkolenia dowiesz się m.in. czym jest model biznesowy, jaka jest jego rola w firmie, jak wygląda i co to jest Business Model Canvas oraz jak projektować, analizować i testować modele biznesowe.

Biznesplan od A do Z

Biznesplan. Do czego on się może przydać, kto potem będzie go czytał? Jak powinien być skonstruowany profesjonalny biznesplan? Jakie błędy popełniają przedsiębiorcy przygotowując biznesplan? O tym wszystkim opowiemy w tym 12-odcinkowym szkoleniu.