Pomiń nawigację

Komunikaty

05.01.2024

Lista ocenionych przedsięwzięć w ramach programu Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności – Nabór nr KPOD.01.03-IW.01-001/23 rok 2023 na operatorów HoReCa

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości publikuje listę ocenionych przedsięwzięć, z wyróżnieniem przedsięwzięć wybranych do objęcia wsparciem w ramach inwestycji A1.2.1 Inwestycje dla przedsiębiorstw w produkty, usługi i kompetencje pracowników oraz kadry związane z dywersyfikacją działalności – Nabór nr KPOD.01.03-Iw.01-001/23 rok 2023 przeprowadzony na operatorów HoReCa.

Do objęcia wsparciem zostały wybrane przedsięwzięcia, które spełniły kryteria wyboru przedsięwzięć określone w załączniku nr 1 do Regulaminu wyboru przedsięwzięć, tj.:

1) spełniły wszystkie kryteria horyzontalne;

2) spełniły wszystkie kryteria szczegółowe;

3) uzyskały najwyższą liczbę punktów w kryteriach premiujących.

W przypadku, gdy w danym regionie taką samą liczbę punktów otrzymało więcej niż jedno przedsięwzięcie, pierwszeństwo na liście ocenionych przedsięwzięć oraz w dostępie do wsparcia otrzymał wnioskodawca, który zadeklarował osiągnięcie Wskaźników przy jak najniższym koszcie (wnioskowanej kwocie wsparcia).

Lista jest dostępna na stronie inwestycji A1.2.1 KPO w sekcji „Wyniki i Archiwum".

Zgodnie z postanowieniami § 10 Regulaminu wyboru przedsięwzięć, każdy wnioskodawca otrzyma pisemną informację o wynikach oceny jego przedsięwzięcia wraz z podaniem uzyskanej liczby punktów w poszczególnych kryteriach wyboru przedsięwzięć.