Pomiń nawigację

28 lutego 2024 r.

Poszukiwani producenci sprzętu elektrochirurgicznego do kauteryzacji bipolarnej

Greckie konsorcjum opracowuje prototyp innowacyjnego urządzenia składającego się z nowatorskiego zestawu narzędzi chirurgicznych zapewniającego odpowiedni widok pola operacyjnego i pozwalającego na integrację pięciu rutynowych funkcji w jednym instrumencie, m. in. sondy aspiracyjnej do odprowadzania płynów, kleszczy bipolarnych, nożyczek do precyzyjnego cięcia tkanek, odpowiedniego oświetlenia. Stosowanie opracowanego urządzenia ma się przyczyniać do skrócenia czasu operacji i zmniejszenia ryzyka ewentualnych powikłań pooperacyjnych.

Konsorcjum z Grecji poszukuje producenta, który ma doświadczenie w produkcji narzędzi chirurgicznych zgodnych ze standardami EMA i FDA i podejmie się współpracy przy finalnym opracowaniu prototypu oraz jego produkcji.

Grecki klient zainteresowany jest nawiązaniem długoterminowej współpracy w oparciu o umowę outsourcingową.

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego.

Numer referencyjny oferty: BRGR20240219016

W mailu prosimy przesłać następujące dane:

  • nazwa firmy,
  • numer NIP,
  • imię i nazwisko osoby kontaktowej,
  • link do strony www/katalogu produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

***

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD prowadzonej przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 28.02.2024 11:33
Poprawiono: 28.02.2024 10:34
Modyfikujący: Paweł Sikorski
Udostępniający: Paweł Sikorski
Autor dokumentów: