Pomiń nawigację

12 lutego 2024 r.

Hybrydowa giełda kooperacyjna podczas JEC Composites Show 2024

Od 5 do 15 marca 2024 r. będą się odbywać spotkania b2b dla przedstawicieli przemysłu kompozytowego, powiązane z targami JEC odbywającymi się w Paryżu.

Spotkania zostaną zorganizowane w formule giełdy kooperacyjnej organizowanej przez Enterprise Europe Network. Uczestnicy mogą wybrać, czy umówią spotkania stacjonarne, czy online. Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny, ale konieczna jest wcześniejsza rejestracja, której należy dokonać na stronie giełdy do 15 marca 2024 r.

Do kogo adresowane jest wydarzenie?

Giełda organizowana przy okazji targów JEC World skierowana jest do przedsiębiorstw, w tym startupów, klastrów i przedstawicieli świata nauki, działających w szeroko pojętej branży kompozytów.

Na czym polega giełda kooperacyjna?

Giełda kooperacyjna to seria dwustronnych, wcześniej umówionych, około 20-minutowych spotkań między przedstawicielami firm i instytucji z różnych krajów. Uczestnicy giełdy reprezentują te same lub zbliżone branże i są zainteresowani nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Jak wziąć udział w giełdzie kooperacyjnej?

  • Aby wziąć udział w spotkaniach, najpierw musicie dokonać rejestracji do 15 marca 2024 Im wcześniej to zrobicie, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie mogła zapoznać się z Waszą ofertą.
  • Podczas rejestracji należy m. in. wybrać formułę spotkań (stacjonarne, online lub obie) oraz dni, w których uczestnik planuje brać udział w giełdzie. Ustawienia te można później modyfikować, ale trzeba wskazać przynajmniej jeden przedział, by móc umawiać spotkania.
  • Należy również dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać.
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane są w katalogu online na stronie giełdy. Każdego dnia w katalogu mogą pojawiać się nowe firmy!
  • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.
  • W dniach 5-7 marca 2024 r. odbędą się STACJONARNE spotkania na terenie targów JEC World w Paryżu.
  • W dniach 12-15 marca 2024 r. odbędą się spotkania ONLINE.

Partnerem wydarzenia jest klaster EuraMaterials. Współorganizatorem giełdy jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, będąca jednym z polskich ośrodków Enterprise Europe Network.

Jaki jest koszt?

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny. W przypadku umówienia w spotkań stacjonarnych, uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty związane z podróżą i wstępem na targi.

Zarejestruj się już dziś!

Termin rejestracji upływa 15 marca 2024 r.

Więcej informacji nt. giełdy kooperacyjnej udziela Magdalena Zwolińska, magdalena_zwolinska(at)parp.gov.pl

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 12.02.2024 12:12
Poprawiono: 12.02.2024 11:16
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Paweł Sikorski
Autor dokumentów: