Pomiń nawigację

9 lutego 2024 r.

Technology & Business Cooperation Days 2024 – hybrydowe spotkania b2b dla branży technologicznej przy okazji targów Hannover Messe, rejestracja do 8 kwietnia

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na Technology & Business Cooperation Days 2024 - spotkania biznesowe w formule hybrydowej organizowane przy okazji Hannover Messe, największych na świecie targów  technologii, innowacji i  produktów dla przemysłu.

Czym są Technology & Business Cooperation Days?

To hybrydowe wydarzenie umożliwiające pozyskanie nowych technologii, koncepcji i rozwiązań, a także nawiązanie międzynarodowych kontaktów biznesowych i znalezienie partnerów do współpracy. Ubiegłoroczna edycja wydarzenia zgromadziła ponad 600 uczestników z 46 krajów.

Dla kogo?

Technology & Business Cooperation Days 2024 adresowane jest przede wszystkim do firm działających w następujących obszarach:

 • rozwiązania z obszaru Przemysłu 4.0 i Smart Factory,
 • efektywne pod względem wykorzystania zasobów i energii technologie produkcyjne,
 • zrównoważona energia i mobilność,
 • narzędzia pomiarowe.

Jak to działa?

Wydarzenie odbędzie się zarówno w formule stacjonarnej, na terenie targów, jak i w przestrzeni wirtualnej, dzięki czemu uczestnicy będą mieli okazję do pozyskania nowych technologii, koncepcji i rozwiązań, a także nawiązania kontaktu z potencjalnymi dostawcami i klientami niezależnie od obecności w Hanowerze.

 • W dniach 9-11 kwietnia 2024 r. odbędą się spotkania online. Nie wymagają żadnego dodatkowego oprogramowania, a jedynie aktualnej przeglądarki internetowej, mikrofonu i kamery internetowej, aby uczestniczyć w wideokonferencjach.
 • W dniach 22-25 kwietnia 2024 r. wydarzenie będzie realizowane stacjonarnie, z możliwością spotkań na terenie targów Hannover Messe.

Jak wziąć udział?

 • Zarejestruj się do 8 kwietnia 2024 r. – zrobisz to za pomocą przycisku „Register” na głównej stronie wydarzenia. Zaznacz, w które dni i w jakich godzinach możesz wziąć udział w spotkaniach online lub stacjonarnych.
 • Stwórz profil firmy, aby zaprezentować oferowane i poszukiwane rozwiązania - utwórz przejrzysty profil biznesowy, aby zwiększyć swoją widoczność na platformie i zainteresować pozostałych uczestników. Profil powinien zwięźle opisywać firmę, jej przewagi konkurencyjne i to, jakich partnerów poszukuje.
 • Przeglądaj profile uczestników - przejdź do listy uczestników, aby zapoznać się z działalnością poszczególnych zarejestrowanych firm. Pamiętaj, że codziennie mogą się pojawiać nowe profile.
 • Wysyłaj i odbieraj zaproszenia na spotkania - wysyłaj zaproszenia na spotkania do uczestników, z którymi chcesz się spotkać podczas wydarzenia. Akceptuj lub odrzucaj zaproszenia, które otrzymujesz. Tyko zaakceptowane spotkania zostaną dodane do Twojej indywidualnej agendy.
 • Punktualnie dołączaj do spotkań – aktualizowaną na bieżąco listę swoich spotkań znajdziesz w zakładce Meetings. Jeśli masz umówione spotkania online, pamiętaj, żeby przed wydarzeniem sprawdzić swoją kamerę i mikrofon i, co najważniejsze – być na czas!

Oficjalnym językiem spotkań będzie jęz. angielski.

Rejestracja jest otwarta do 8 kwietnia 2024 r.

Koszty

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Współorganizatorem giełdy jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, będąca jednym z polskich ośrodków Enterprise Europe Network.

Zarejestruj się już teraz!

Więcej informacji nt. spotkań udziela Monika Wysocka, monika_wysocka(at)parp.gov.pl

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 09.02.2024 09:00
Poprawiono: 05.02.2024 13:05
Modyfikujący: Paweł Sikorski
Udostępniający: Paweł Sikorski
Autor dokumentów: