Pomiń nawigację

24 stycznia 2024 r.

Misja gospodarcza dla importerów wina podczas targów VINITALY 2024

Zapraszamy polskich importerów wina do udziału w misji gospodarczej, która odbędzie się podczas 56. edycji międzynarodowych targów Vinitaly Wine and Spirit Exhibition, odbywających się w dniach 14-17 kwietnia 2024 r., w Weronie.

Targi Vinitaly Wine and Spirit Exhibition to jedno z największych wydarzeń organizowanych dla branży winiarskiej, w którym każdego roku uczestniczy blisko 4 000 wystawców z 30 krajów  i 90 000 odwiedzających.

W tym roku ośrodek sieci Enterprise Europe Network z Turynu organizuje w trakcie targów Vinitaly misję gospodarczą, która odbędzie się 16 kwietnia 2024 r. W trakcie misji odbędą się uprzednio zaaranżowane spotkania B2B z wybranymi producentami wina z Włoch. Do udziału zapraszamy importerów win zainteresowanych współpracą z włoskimi producentami alkoholi, w szczególności z regionu Piemont i Veneto.

Udział w misji gospodarczej jest nieodpłatny (oferta dotyczy importerów/kupców). Zaakceptowanym uczestnikom wydarzenia organizatorzy oferują nieodpłatnie:

  • bilet wstępu na targi,
  • jeden nocleg w Vicenza,
  • przejazd na targi w dniu spotkań b2b,
  • lunch w dniu trwania spotkań b2b,

Każdy uczestnik pokrywa we własnym zakresie pozostałe koszty związane z logistyką i pobytem w Weronie.

Termin rejestracji upływa 5 marca 2024 r.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w wydarzeniu prosimy o zapoznanie się z informacjami i warunkami udziału oraz wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie internetowej wydarzenia.   

Dodatkowe pytania dotyczące udziału w wydarzeniu prosimy kierować na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 24.01.2024 12:05
Poprawiono: 24.01.2024 11:06
Modyfikujący: Paweł Sikorski
Udostępniający: Paweł Sikorski
Autor dokumentów: