Pomiń nawigację

6 grudnia 2023 r.

Nabór wystawców na targi COMPUTEX TAIPEI otwarty do 31 stycznia 2024, nabór startupów na InnoVEX – do 31 marca 2024

W imieniu Taiwan Trade Center w Warszawie – polskiego oddziału Tajwańskiej Rady Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA), zapraszamy firmy oraz startupy z branży teleinformatycznej do udziału w  największych w Azji i drugich na świecie targach ICT – COMPUTEX TAIPEI oraz ich części dedykowanej startupom – InnoVEX.

Istotne informacje:

 • Termin targów: 04 – 07 czerwca 2024 r.,
 • Miejsce: Taipei Nangang Exhibition Center, Hall 1 & Hall 2 (TaiNEX 1 & 2),
 • Zamknięcie rejestracji wystawców na Computex Taipei: 31 stycznia 2024 r.,
 • Zamknięcie rejestracji na InnoVEX: 31 marca 2024 r. lub do wyczerpania stoisk,
 • Potencjalni wystawcy: firmy z branży teleinformatycznej, integratorzy systemów oraz startupy,
 • Otwarcie rejestracji odwiedzających przez stronę Computex już wkrótce,

jednak już można bezpłatnie rejestrować się za pośrednictwem Taiwan Trade Center Warsaw.

Rejestracja dla wystawców:

COMPUTEX TAIPEI 2024

InnoVEX 2024

O targach COMPUTEX

Od swojej pierwszej edycji w 1981 targi COMPUTEX TAIPEI rozwijały się i przeobrażały razem z branżą, zyskując opinię jednych z najważniejszych na świecie targów ICT, gdzie marki rozpoznawane na całym świecie wspólnie z startupami tworzą Ekosystemy Światowej Technologii. Najbliższa edycja wydarzenia będzie się koncentrować wokół następujących tematów:

 • Obliczenia o wysokiej wydajności (High performance computing),
 • Zastosowania sztucznej inteligencji (Artificial intelligence application),
 • Łączność nowej generacji (Next-gen connectivity),
 • Hiperrzeczywistość (Hyperreality),
 • Innowacje i startupy (Innovations and startups),
 • Zrównoważony rozwój (Sustainability).

Wśród wystawców zeszłorocznej edycji targów znaleźli się m.in. Acer, Adata, Asrock, Asus, BenQ, Delta, ESSENCORE, GIGABYTE, G.Skill, Hanmi Micronics, Innodisk, InWin, KIOXIA, MSI, NVIDIA, NXP, Pro Gamersware, QCT, Realtek, Supermicro, Solidigm, Thermaltake, Transcend, YFC-BonEagle, ZOTAC, Aten, AIC, Chenbro, Posiflex, Seasonic, PNY, Team Group, Ingrasys.

O targach InnoVEX

InnoVEX to część targów COMPUTEX TAIPEI dedykowana startupom z całego świata. To właśnie tu innowacyjne produkty młodych firm zostają dostrzeżone i  docenione przez potencjalnych inwestorów oraz partnerów produkcyjnych. Startupy mają możliwość zaprezentowania się przed szerokim gronem osób z branży ICT. W InnoVEX kilkukrotnie uczestniczyły także startupy z Polski.

Więcej informacji

Osoba kontaktowa w Taiwan Trade Center, Warsaw

Marta Gos

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 22 370 52 14

Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) powstała w 1970 r. w celu promocji handlu zagranicznego i jest najważniejszą niekomercyjną organizacją handlową na Tajwanie.  Sponsorowana przez rząd tajwański, stowarzyszenia przemysłowe oraz organizacje handlowe, TAITRA wspomaga rodzime firmy w kształtowaniu międzynarodowej konkurencyjności i we wchodzeniu na zagraniczne rynki. TAITRA realizuje swoje zadania poprzez dobrze skoordynowaną sieć ponad 1200 specjalistów pracujących w centrali w Tajpej oraz w 63 biurach na całym świecie, wśród których jest założone w 1998 r. Taiwan Trade Center, Warsaw (TTCW).

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 06.12.2023 10:10
Poprawiono: 06.12.2023 09:54
Modyfikujący: Paweł Sikorski
Udostępniający: Paweł Sikorski
Autor dokumentów: