Pomiń nawigację

27 listopada 2023 r.

Serbski dystrybutor poszukuje dostawców innowacyjnych farmaceutyków i wyrobów medycznych

Serbski dystrybutor wyrobów farmaceutycznych i medycznych nawiąże współpracę z producentami i dostawcami tych produktów zainteresowanymi wejściem na rynek serbski.

Firma poszukuje wyrobów medycznych gotowych do wprowadzenia na rynek serbski, certyfikowanych lub nie, w tym farmaceutyków do stosowania szpitalnego oraz produktów do badań klinicznych. Szczegółowe parametry poszukiwanych produktów zostaną omówione z zainteresowanymi partnerami.

Firma prowadzi działalność zgodnie z normami ISO 9001:2015, posiada niezbędne certyfikaty na import i dystrybucję farmaceutyków na terenie Serbii, spełnia również wymagania Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej dla przemysłu farmaceutycznego, szczególnie istotne w przypadku produktów wymagających kontrolowanych warunków temperaturowych, w tzw. „łańcuchu chłodniczym”.

Firma poszukuje partnerów w ramach umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych.

Numer referencyjny oferty: BRRS20231108002

Oferta adresowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw.

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

****

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD, prowadzonej przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 27.11.2023 09:59
Poprawiono: 27.11.2023 09:05
Modyfikujący: Paweł Sikorski
Udostępniający: Paweł Sikorski
Autor dokumentów: