Pomiń nawigację

2 września 2023 r.

Poznaj partnerów biznesowych z Ukrainy dzięki platformie Supply Chain Resilience

Platforma Supply Chain Resilience to wspólna inicjatywa sieci Enterprise Europe Network, Europejskiej Platformy Współpracy Klastrów oraz Komisji Europejskiej. Jej celem jest złagodzenie skutków utraconych w wyniku wojny w Ukrainie kontaktów handlowych poprzez nawiązanie przez firmy nowych partnerstw biznesowych mogących podtrzymać zaopatrzenie na określone dobra, pozyskując je z innych źródeł. Do tej pory platforma zgromadziła ponad 600 podmiotów z kilkudziesięciu państw. 

Platforma skupia przede wszystkim dostawców oraz odbiorców z następujących branż:

  • rolno-spożywczej;
  • budowlanej;
  • cyfrowej;
  • elektronicznej;
  • sektora zdrowia i medycyny;
  • motoryzacyjnej;
  • energii odnawialnej;
  • tekstylnej;
  • surowcowej;
  • sektora energochłonnego.

Dołączając do platformy masz szansę poznania nowych partnerów biznesowych, złagodzenia negatywnych skutków zerwanych łańcuchów dostaw, wyboru nowych źródeł zaopatrzenia, udziału w dyskusjach dotyczących wniosków oraz proponowanych rozwiązań, które mogą zidentyfikować oraz poprawić słabe punkty w międzynarodowych procesach zaopatrzenia.

Dzięki platformie istnieje również nawiązania możliwości biznesowych bezpośrednio z ukraińskimi firmami!

Nawiąż kontakt

Rejestracja na platformę odbywa się za pośrednictwem formularza online, w którym należy opisać swoją działalność, co mamy do zaoferowania lub czego szukamy i przede wszystkim z kim chcielibyśmy nawiązać kontakt. Podczas rejestracji prosimy wybrać najbliższy siedziby Państwa firmy ośrodek Enterprise Europe Network. Następnie możemy przeglądać oferty i umawiać się na spotkania z wybranymi partnerami. Listę ośrodków można znaleźć również tutaj.

Rejestracja i korzystanie z platformy jest nieodpłatne.

Więcej informacji na temat funkcjonowania platformy i poszukiwania partnerów udzieli Monika Wysocka: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 02.09.2023 10:28
Poprawiono: 07.09.2023 10:24
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: