Pomiń nawigację

1 września 2023 r.

Znajdź inwestora online - 18 sesja pitchingowa TAFTIE

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza firmy do udziału w 18 sesji pitchingowej organizowanej online (ePitch) – trzeciej w tym roku, która odbędzie się w środę, 22 listopada 2023 r. o godzinie 14:00.

ePitch organizowany jest przez francuski bank BPI France we współpracy z europejską platformą startupową EuroQuity. Sesja pitchingowa jest otwarta dla wszystkich sektorów gospodarki.

W trakcie sesji, 8 europejskich firm zaproszonych przez organizatorów do udziału w ePitchu, będzie miało możliwość zaprezentowania w ciągu 6 minut swojej firmy przed 50 europejskimi inwestorami, którzy poszukują startupów o dużym potencjale rozwojowym.

Z nadesłanych do PARP przez firmy pitchecków zostanie wybrana 1 polska firma, która weźmie udział w sesji pitchingowej online.

Zobacz, jak działa TAFTIE e-Pitch. Pobierz załącznik pod artykułem lub obejrzyj film.  

Kryteria naboru:

 • Start-up zainteresowany pozyskaniem finansowania w ramach zalążkowej rundy inwestycyjnej Serii A (do 300 tysięcy euro),
 • Firma działająca w sektorze kapitało-chłonnym,
 • Oferowany produkt musi być na poziomie gotowości technologicznej – minimum TRL 7 i na poziomie gotowości rynkowej – minimum MRL 5,
 • Firma powinna działać w oparciu model biznesowy typu SMART,
 • Firma powinna posiadać własną stronę internetową i inne materiały/analizy itp. w języku angielskim oraz dokonać krótkiej prezentacji w jęz. angielskim (ok. 6 min) podczas wydarzenia.

Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny.

Aby wziąć udział w ePitchu należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. krótki opis swojej firmy w języku angielskim (pitch deck) w formie prezentacji (10-12 slajdów), zawierającej następujące elementy:

 1. Nazwa firmy i misja,
 2. Opis problemu, który chcemy rozwiązać,
 3. Rozwiązanie tego problemu,
 4. Opis produktu,
 5. Opis rynku,
 6. Model biznesowy,
 7. Strategia,
 8. Opis konkurencji,
 9. Road map / milestones,
 10. Finanse,
 11. Zespół,
 12. Kontakt do firmy.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 9 października 2023 r.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyboru uczestników sesji pitchingowej. Liczba miejsc ograniczona!

Dodatkowych informacji udziela:

Monika Fiszer: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pliki do pobrania

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 01.09.2023 14:18
Poprawiono: 01.09.2023 12:33
Modyfikujący: Paweł Sikorski
Udostępniający: Paweł Sikorski
Autor dokumentów: