Pomiń nawigację

3 sierpnia 2023 r.

Match4Health 2023 – hybrydowe spotkania b2b przy okazji InnoHealthForum w Grecji, rejestracja do 21 września

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na Match4Health 2023 – spotkania kooperacyjne w formule hybrydowej organizowane w ramach InnoHealth Forum 2023 w dniach 22-23 września br. w Larissie w Grecji.

Czym są Match4Health?

To hybrydowe spotkania koncentrujące się na innowacyjnych rozwiązaniach, technologiach i cyfrowych trendach w sektorze ochrony zdrowia, w tym w obszarze e-zdrowia, umożliwiające nawiązanie międzynarodowych kontaktów biznesowych i znalezienie partnerów do współpracy.

Wiodące tematy wydarzenia:

 • biotechnologia,
 • cyfrowe zdrowie/telemedycyna,
 • bezpieczeństwo i ochrona danych,
 • zrównoważony rozwój,
 • zaangażowanie pacjenta,
 • finansowanie UE w obszarze zdrowia i prezentacja najlepszych praktyk.

Dla kogo?

Match4Health 2023 adresowane jest przede wszystkim do firm działających w obszarze ochrony zdrowia, planujących rozwój działalności, wdrożenia innowacyjnych rozwiązań i projektów, a także poszukujących nowych partnerów technologicznych oraz klientów.

Jak to działa?

Wydarzenie odbędzie się zarówno w formule stacjonarnej, na terenie Joist Innovation Park, jak i w przestrzeni wirtualnej, dzięki czemu uczestnicy będą mieli okazję do nawiązania kontaktów z potencjalnymi partnerami niezależnie od obecności w Larissie.

Jak wziąć udział?

 • Zarejestruj się do 21 września 2023 r. – zrobisz to za pomocą przycisku „Register now” na głównej stronie wydarzenia. Zaznacz, w które dni i w jakich godzinach możesz wziąć udział w spotkaniach online lub stacjonarnych.
 • Stwórz profil firmy, aby zaprezentować oferowane i poszukiwane rozwiązania - utwórz przejrzysty profil biznesowy, aby zwiększyć swoją widoczność na platformie i zainteresować pozostałych uczestników. Profil powinien zwięźle opisywać firmę, jej przewagi konkurencyjne i to, jakich partnerów poszukuje.
 • Przeglądaj profile uczestników - przejdź do listy uczestników, aby zapoznać się z działalnością poszczególnych zarejestrowanych firm. Pamiętaj, że codziennie mogą się pojawiać nowe profile.
 • Wysyłaj i odbieraj zaproszenia na spotkania - wysyłaj zaproszenia na spotkania do uczestników, z którymi chcesz się spotkać podczas wydarzenia. Akceptuj lub odrzucaj zaproszenia, które otrzymujesz. Tyko zaakceptowane spotkania zostaną dodane do Twojej indywidualnej agendy.
 • Punktualnie dołączaj do spotkań – aktualizowaną na bieżąco listę swoich spotkań znajdziesz w zakładce Meetings. Jeśli masz umówione spotkania online, pamiętaj, żeby przed wydarzeniem sprawdzić swoją kamerę i mikrofon i, co najważniejsze – być na czas!

Oficjalnym językiem spotkań będzie jęz. angielski.

Koszty

Udział w spotkaniach online jest bezpłatny.

Współorganizatorem giełdy jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, będąca jednym z polskich ośrodków Enterprise Europe Network.

Zarejestruj się już teraz! Termin rejestracji upływa 21 września 2023 r.

Więcej informacji nt. spotkań udziela Monika Wysocka, monika_wysocka(at)parp.gov.pl

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 03.08.2023 10:08
Poprawiono: 03.08.2023 08:17
Modyfikujący: Paweł Sikorski
Udostępniający: Paweł Sikorski
Autor dokumentów: