Pomiń nawigację

15 czerwca 2023 r.

Francuski importer obuwia poszukuje nowych dostawców

Francuski importer obuwia poszukuje producentów wyrobów obuwniczych na dużą skalę w przystępnych cenach. Założona w 1945 roku i zlokalizowana w regionie Auvergne-Rhône-Alpes rodzinna firma specjalizuje się w imporcie obuwia, a jej klientami są największe francuskie sieci sprzedaży detalicznej. Obecnie firma przygotowuje katalog na sezon jesienno-zimowy i jest zainteresowana rozszerzeniem asortymentu o buty zimowe, śniegowce, kalosze i kapcie dla mężczyzn, kobiet i dzieci.

Produkty będą sprzedawane w ramach dystrybucji masowej dlatego powinny być dostępne w szerokiej gamie rozmiarów, dużych ilościach oraz przystępnych cenach.

Kontrahent oferuje współpracę w ramach umowy dostawy lub umowy outsourcingu.

Numer referencyjny oferty: BRFR20230515023

Oferta adresowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw.

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

****

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

 Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD, prowadzonej przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

Opublikowano: 15.06.2023 10:29
Poprawiono: 15.06.2023 09:39
Modyfikujący: Paweł Sikorski
Udostępniający: Paweł Sikorski
Autor dokumentów: