Pomiń nawigację

29 maja 2023 r.

Portugalska firma poszukuje produktów w zakresie redukcji zużycia energii

Portugalska firma poszukuje producentów lub dystrybutorów innowacyjnych rozwiązań technicznych minimalizujących zużycie energii, ze szczególnym uwzględnieniem silników, systemów chłodniczych i HVAC.

Partner posiada ponad 12 -letnie doświadczenie w zakresie analizy technicznej i wdrażaniu rozwiązań poprawiających efektywność energetyczną i współpracuje z siecią klientów z sektorów przemysłu, handlu i usług.  W celu poszerzenia swojego portfolio firma poszukuje produktów oraz rozwiązań technologicznych umożliwiających zmniejszenie zużycia energii i emisji dwutlenku węgla oraz generowanie oszczędności.

Kontrahent oferuje współpracę w oparciu o umowę handlową.

Numer referencyjny oferty: BRPT20230525025

Oferta adresowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw.

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

****

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD, prowadzonej przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 29.05.2023 15:00
Poprawiono: 29.05.2023 13:04
Modyfikujący: Paweł Sikorski
Udostępniający: Paweł Sikorski
Autor dokumentów: