Pomiń nawigację

21 kwietnia 2023 r.

Poznaj partnerów z branży teleinformatycznej podczas ICT Spring Tech Event w Luksemburgu

W imieniu Izby Handlowej z Luksemburga zapraszamy do udziału w 8. edycji międzynarodowych spotkań Go International Matchmaking Event @ICT Spring, które odbędą się przy okazji konferencji ICT Spring Tech Event w dniach 29-30 czerwca w Luksemburgu.

ICT Spring Tech Event to cykl wydarzeń technologicznych - konferencja, warsztaty, seminaria, targi wystawiennicze i spotkania b2b - mających na celu połączenie firm technologicznych z różnych krajów. Poszukujących zarówno partnerstw technologicznych, jak i zainteresowanych pogłębieniem wiedzy na temat możliwości i wyzwań, jakie niesie ze sobą wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii. 

Każdego roku w wydarzeniu bierze udział ponad 5000 uczestników (korporacje, start-upy, inwestorzy, centra badawcze, akceleratory) z przeszło 60 krajów.

W ramach ICT Spring Tech Event odbędą się również spotkania b2b "Go International Matchmaking Event @ICT Spring", organizowane co roku przed ośrodek sieci Enterprise Europe Network działający przy Izbie Handlowej w Luksemburgu.

Spotkania Go International Matchmaking Event @ICT Spring – jak to działa?

  • Aby wziąć udział w spotkaniach B2B, każdy uczestnik rejestruje się tutaj, aby otrzymać bilet wstępu;
  • Kolejnym krokiem jest rejestracja na stronie spotkań B2B Go International Matchmaking Event @ICT Spring, podczas której uczestnicy określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line na stronie wydarzenia;
  • Z katalogu on-line zarejestrowane firmy dokonują wyboru tych uczestników, z którymi chciałyby odbyć spotkania;
  • W dniach 29-30.06.2023 r. odbędą się spotkania B2B oraz dodatkowe wydarzenia zaplanowane w ramach ICT Spring Tech Event.

Udział w spotkaniach Go International Matchmaking Event @ICT Spring jest bezpłatny i obejmuje uczestnictwo w konferencji, warsztatach, seminariach towarzyszących i targach. W przypadku zainteresowania udziałem dodatkowo w wydarzeniu networkingowym ICT Spring Party koszt biletu wynosi 50 EUR. Uczestnicy pokrywają koszty transportu i zakwaterowania we własnym zakresie.

Dodatkowych informacji udziela Agnieszka Promianowska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 21.04.2023 09:24
Poprawiono: 11.05.2023 11:57
Modyfikujący: Paweł Sikorski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: