14 kwietnia 2023 r.
Poszukiwani producenci produktów spożywczych zainteresowani rynkiem rumuńskim

Firma z Rumunii z 12- letnim doświadczenie w branży HORECA i piekarniczo-cukierniczej poszukuje producentów lub dostawców produktów spożywczych, takich jak:
- produkty mleczne: ser, ser wędzony, ser mascarpone, krem serowy, bita śmietana, masło, ser grana padano,
- tuńczyk w puszce,
- nasiona wszelkiego rodzaju,
- dżemy i marmolady,
- oliwki: oliwki zielone w puszce, oliwki czarne w puszce w plasterkach, oliwki kalamata w puszce,
- oliwa z oliwek,
- czekolady i czekoladowe dekoracje.
Firma oferuje długoterminową współpracę w oparciu o umowę dostawy.
Numer referencyjny oferty: BRRO20230331013
Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.
Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.
***
Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych
Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD prowadzonej przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.
Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.
Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.