Pomiń nawigację

13 marca 2023 r.

„Polish sweets in Germany” – webinarium dla polskich producentów słodyczy i przekąsek zainteresowanych rynkiem niemieckim

Zapraszamy do udziału w webinarium „Polish sweets in Germany” organizowanym przez sieć Enterprise Europe Network, które odbędzie się online 30 marca 2023 r., w godz. 10:00-11:30.

Podczas wydarzenia zostanie zaprezentowany m.in. rynek słodyczy w Niemczech i perspektywy nawiązania współpracy z niemieckimi firmami. Dodatkowo, uczestnicy będą mogli zapoznać się z informacją na temat targów ISM Kolonia – wiodących na świecie międzynarodowych targów słodyczy i przekąsek, które w tym roku odbędą się w dniach 23-25 kwietnia 2023 r. w Kolonii.

Głównym punktem spotkania będzie prezentacja niemieckiego klienta go2market, który prowadzi supermarket w Kolonii (oraz Wiedniu), umożliwiając zagranicznym producentom żywności „przetestowanie“ niemieckiego rynku poprzez wystawienie na sprzedaż w określonym czasie swoich produktów w markecie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Spotkanie będzie prowadzone w języku  angielskim.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza.  

Więcej informacji o webinarium znajdą Państwo tutaj

Uczestnicy otrzymają link do spotkania przed wydarzeniem.

Dodatkowych informacji udziela Agnieszka Promianowska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 13.03.2023 15:45
Poprawiono: 13.03.2023 14:46
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: