Pomiń nawigację

13 marca 2023 r.

Poszukiwani dostawcy ryb, skorupiaków i owoców morza

Grecka firma handlowa specjalizująca się w imporcie i sprzedaży hurtowej świeżych ryb, skorupiaków i owoców morza zainteresowana jest nawiązaniem współpracy z nowymi dostawcami.

W ofercie klienta dostępne są zarówno ryby słodkowodne jak i morskie, m. in. sola, barwena, dorada i okoń morski. Firma posiada odpowiedni sprzęt i zaplecze do transportu chłodniczego.

Klient z Grecji oferuje współpracę w oparciu o umowę dostawy.

Numer referencyjny oferty: BRGR20230307007

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

***

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD prowadzonej przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

 

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 13.03.2023 09:42
Poprawiono: 13.03.2023 08:44
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: