Pomiń nawigację

20 stycznia 2023 r.

Hybrydowe spotkania b2b „Health Tech Hub Styria Pitch&Partner 2023”, 30 marca

Health Tech Hub (HTH) jest inicjatywą 6 organizacji wiodących w dziedzinie innowacji w Styrii (Human.technology Styria, ICS, Joanneum Research, Medical University of Graz, Science Park Graz i City of Graz).

Wydarzenie organizowane jest w formule hybrydowej, a jego celem jest wsparcie uczestników w nawiązaniu współpracy w zakresie transferu technologii, stworzenie platformy do współpracy nauki z przemysłem, a także wsparcie innowacji na wczesnym etapie rozwoju oraz wsparcie europejskiego rynku inwestycji w przedsięwzięcia zalążkowe w dziedzinie healthtech i biotech.

Do udziału zapraszamy podmioty działające w obszarach technologii medycznych i biotechnologii: start-upy, firmy, ekspertów z dziedziny e-zdrowia, krajowych i regionalnych interesariuszy.

W ramach wydarzenia odbędzie się m.in. konferencja pn „Climate & Health” (26 stycznia) oraz spotkania B2B (w dn. 26 stycznia i 30 marca).

W programie wydarzenia zaplanowano również:

  • sesje ‘Corporate Call’, w ramach których austriackie firmy poszukujące konkretnych technologii będą miały okazję zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami oferowanymi przez europejskie firmy,
  • sesje inwestorskie, których celem będzie połączenie start-upów o dużym potencjale rozwojowym ze środowiskiem inwestorskim.

Termin rejestracji upływa 30 marca 2023 r. Im szybciej dokonają Państwo rejestracji, tym większa liczba uczestników będzie mogła zapoznać się z Państwa ofertą.

Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny.

Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyboru uczestników sesji pitchingowej. Liczba miejsc ograniczona!

Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia

Dodatkowych informacji udziela Agnieszka Promianowska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 20.01.2023 10:00
Poprawiono: 10.02.2023 09:15
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: