Pomiń nawigację

9 sierpnia 2022 r.

Polskie stoisko na targach REHACARE 2022, 14-17 września 2022 r.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza polskie firmy i startupy z branży medycznej do udziału i nieodpłatnego skorzystania z polskiego stoiska informacyjno-promocyjnego, które zostanie zorganizowane na targach Rehacare 2022 w Dusseldorfie.

Targi Rehacare to jedne z najważniejszych imprez wystawienniczych adresowanych do podmiotów działających w obszarach związanych z rehabilitacją, profilaktyką, integracją i opieką. Każdego roku ponad 700 wystawców krajowych i międzynarodowych prezentuje swoje najnowsze urządzenia, produkty i systemy do opieki rehabilitacyjnej. Udział w tym wydarzeniu daje możliwość wymiany poglądów i doświadczeń z firmami i specjalistami z branży rehabilitacyjno-pielęgniarskiej, jak również stanowi doskonałą okazję do zapoznania się z trendami i nowościami rynkowymi.

Tegoroczna edycja targów odbędzie się w dniach 14-17 września 2022 r.

Celem organizacji stoisk jest promocja oferty polskich firm działających w branży medycznej wśród zagranicznych odbiorców, w tym potencjalnych inwestorów i klientów. Niezależnie od tego, czy firma jest wystawcą na danym wydarzeniu, czy zwiedzającym, może skorzystać z różnych form nieodpłatnej promocji na polskim stoisku. Swoje materiały mogą przesyłać również firmy, których przedstawiciele nie biorą osobistego udziału w imprezie.

Firmom zainteresowanym promocją swojej oferty na polskich stoiskach umożliwiamy:

  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (foldery, ulotki, gadżety),
  • wyświetlanie filmów promocyjnych na dostępnych ekranach,
  • skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań z wybranymi partnerami biznesowymi.

Informujemy, że wszystkie firmy zainteresowane osobistym skorzystaniem z powyższej oferty, we własnym zakresie pokrywają koszty dojazdu, zakwaterowania i biletów wstępu na targi.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Agnieszką Promianowską, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Stoisko informacyjno-promocyjne podczas targów Rehacare 2022 w Dusseldorfie zostanie zorganizowane w ramach realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Branżowego Programu Promocji branży sprzętu medycznego na lata 2020-2022, w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 09.08.2022 14:50
Poprawiono: 17.08.2022 08:51
Modyfikujący: Paweł Sikorski
Udostępniający: Paweł Sikorski
Autor dokumentów: