Pomiń nawigację

15 czerwca 2022 r.

Poszukiwani partnerzy biznesowi do dystrybucji i promocji naturalnych kosmetyków

Numer oferty: BOUA20220427037

Ukraińska firma jest producentem zarejestrowanych i certyfikowanych produktów kosmetycznych, takich jak kremy i balsamy do twarzy i ciała, maseczki, peelingi itp. Firma prowadziła własne badania i rozwój oraz produkuje unikalne produkty, takie jak antybakteryjne środki do dezynfekcji rąk. Firma oferuje umowę dystrybucyjną

Opis

Firma z Sektora Małych i Średnich przedsiębiorstw z Ukrainy specjalizuje się w produkcji kosmetyków. Siedziba firmy znajduje się w Połtawie – północno-wschodniej części kraju. Właściciel firmy od dawna pasjonuje się kosmetyką naturalną a jego pasja przerodziła się w biznes. Produkty firmy mogą być wykorzystywane zarówno do użytku osobistego, jak i profesjonalnego, np. SPA, kliniki balneologii itp.

Katalog firmy obejmuje kolejny asortyment produktów:

 • do twarzy: peeling, krem, serum, maska, tonik, produkty do brwi, produkty do ust i rzęs;
 • do ciała: żele pod prysznic, mydło w kremie, mydło z kompleksem roślinnym, krem ​​do ciała itp.;
 • pianki, mleczka i bomby do kąpieli;
 • szampony do włosów, odżywki oraz maseczki.

Portfolio obejmuje szeroką gamę produktów profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała dedykowanych dla salonów kosmetycznych, perfumerii, SPA, salonów urody i wellness, gabinetów medycyny estetycznej, aptek, a także detalicznych kosmetyków do użytku domowego. Wszystkie kosmetyki są produkowane we własnym zakładzie produkcyjnym na Ukrainie. Firma zatrudnia wykwalifikowanych technologów oraz menedżera ds. jakości.

W związku z tym firma poszukuje dystrybutorów do rozszerzenia swojej działalności za granicę. Potencjalny partner może działać w dowolnym kraju. Powinien posiadać wiedzę i być aktywnym w branży kosmetycznej. Partner powinien posiadać odpowiednią sieć w sprzedaży detalicznej kosmetyków, poprzez salony kosmetyczne, sklepy detaliczne, sklepy własne itp. Firma zapewni wszystkie niezbędne materiały marketingowe w języku angielskim. Firma oferuje umowę o świadczenie usług dystrybucyjnych.

Zalety

 • Minimum 95% naturalnych składników w gotowym produkcie.
 • Bez syntetycznych silikonów (nie ulegających biodegradacji) syntetycznych zapachów, barwników i syntetycznych .
 • Silne zaplecze naukowe, ugruntowane kontakty z instytutami badawczymi oraz uczelniami.
 • Dobre kontakty z dostawcami surowców.
 • Brak substancji wzmacniających a więc, niszczących naturalną florę ochronną skóry lub substancji uważanych za uczulające,
 • Brak surowców nieodnawialnych, takich jak oleje mineralne, bischofit, które są pozostałościami po petrochemikaliach.
 • Brak składników uzyskanych w procesach produkcyjnych nieprzyjaznych dla środowiska i surowców zakładających śmierć zwierzęcia.

Oczekiwana rola partnera

Ukraińska firma wymaga dystrybutorów z doświadczeniem i kontaktami w branży beauty i kosmetycznej. Firma spodziewa się znaleźć nowe kanały dystrybucji w krajach UE. Firma jest otwarta na umowy dystrybucyjne z partnerami już zaangażowanymi w branżę beauty, ale jest również otwarta na małych, dynamicznych i młodych partnerów z kontaktami w branży i silną motywacją.

Rodzaj partnerstwa – umowa handlowa.

Rodzaj i wielkość partnera: MŚP (w tym mikroprzedsiębiorstwa).

Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z podaniem numeru: BOUA20220427037

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 15.06.2022 08:26
Poprawiono: 15.06.2022 11:29
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: