Pomiń nawigację

7 czerwca 2022 r.

Ukraiński inkubator przedsiębiorczości poszukuje inwestorów

Numer oferty: BOUA20220516015

Ukraiński inkubator biznesu stał się jedną z wiodących regionalnych instytucji wspierających startupy. Wspiera firmy z sektora inżynierii, materiałoznawstwa, nanotechnologii, robotyki, rozszerzonej rzeczywistości (AR), wirtualnej rzeczywistości (VR) i sztucznej inteligencji (AI). By móc dalej rozwijać usługi dla startupów w regionie, inkubator poszukuje inwestorów i partnerów finansujących.

Opis

Ukraińska firma to inkubator przedsiębiorczości, oferujący pełen cykl inkubacji. Pomaga przekształcić pomysł w start-up, który odniesie sukces komercyjny. Inkubator powstał kilka lat temu i jest pełnoprawnym członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Parków Naukowych (IASP), a także posiada rozwiniętą sieć partnerów lokalnych i międzynarodowych. Priorytetowe obszary działalności inkubatora to:

  • biotechnologia;
  • robotyka;
  • AR/VR;
  • ekologia i ochrona zasobów;
  • technologie informacyjne i komunikacyjne;
  • inżynieria;
  • elektronika i produkcja instrumentów;
  • materiałoznawstwo;
  • nanotechnologia.

Firma stworzyła kompleksowy zespół, świadczący szereg usług związanych z uruchomieniem i wsparciem działalności, w tym pomoc finansową i prawną, oraz oferuje laboratorium prototypowania FabLab do wykonywania innowacyjnych prototypów oraz dostęp do biblioteki materiałów z bazą ponad 10 000 próbek.

W celu poszerzenia zakresu oferowanych usług i posiadanych kompetencji oraz przyspieszenia rozwoju innowacyjnych ukraińskich startupów, firma jest zainteresowana współpracą ze specjalistami ds. finansowania oraz inwestorami. Inkubator jest również otwarty na możliwość współpracy z partnerami zagranicznymi w programach grantowych UE.

Oczekiwana rola partnera

Poszukiwany partner zagraniczny powinien być albo inwestorem, chcącym aktywnie przyczynić się do rozwoju inkubatora, albo świadczyć dodatkowe usługi, które mogą pomóc w budowaniu portfela finansowego inkubatora.

Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z podaniem numeru: BOUA20220516015

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 07.06.2022 13:50
Poprawiono: 07.06.2022 11:56
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: