Pomiń nawigację

6 czerwca 2022 r.

Producent złączy do stali zbrojeniowej oferuje swoje produkty w ramach umowy dystrybucyjnej

Numer oferty: BOUA20220428035

Ukraińska firma z Odessy zajmująca się produkcją urządzeń i złączy do stali zbrojeniowej o różnych średnicach nominalnych, wykorzystywanych do naprawy i rozbudowy konstrukcji betonowych w sektorze budowlanym, poszukuje dystrybutorów (umowy na usługi dystrybucyjne).

Opis

Ukraińska firma z Południa Ukrainy posiada 15-letnie doświadczenie w produkcji złączy do stali zbrojeniowej. Firma powstała w 2007 roku. Celem firmy jest zapewnienie najbardziej efektywnego sposobu wykonywania połączeń zbrojeniowych. Sprzęt i sposób łączenia mogą zarówno obniżyć koszty, jak i zwiększyć jakość zbrojenia, co skutkuje wytrzymałością połączenia równą lub większą niż otaczających prętów zbrojeniowych. 

Sprzęt do kompresji współpracuje z łącznikami, oferując kompleksową metodę łączenia. Łączenie odbywa się poprzez wielokrotne poprzeczne ściskanie złączy za pomocą sprzętu dostarczonego przez ukraińskiego producenta. Łączenie można wykonać w dowolnej pozycji i pod dowolnym kątem. 

Łączniki pozwalają zastąpić spawanie, wiązanie i inne metody łączenia na zakładkę i zapewniają: 

  • prostą i łatwą instalację — od 3 do 8 minut na złącze,
  • całkowite wyrównanie łączonych prętów,
  • stabilne i trwałe połączenia o wytrzymałości nieprzerwanego pręta zbrojeniowego. 

Ta metoda łączenia zbrojenia jest szeroko stosowana w Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i USA i została zastosowana w budynkach począwszy od wieżowców mieszkalnych po elektrownie jądrowe, tunele, drogi i mosty. 

MŚP posiada zaplecze produkcyjne, zapewnia klientom wysokiej jakości obsługę oraz terminową dostawę złącz o wymaganej wielkości w wymaganej ilości, a polityka cenowa firmy gwarantuje elastyczne (indywidualne) podejście do wyceny. 

Firma chciałaby współpracować z doświadczonymi dystrybutorami w branży budowlanej, którzy mają lub mogą mieć dobrze rozwiniętą sieć handlową w branży budowlanej. Firma poszukuje nowych rynków i współpracy na całym świecie. Firma oferuje pełne wsparcie i długoterminową współpracę. 

Zalety i innowacje 

  • Wytrzymałość: złączki są prasowane pod ciśnieniem 700 barów, a złączka cylindryczna jest przekształcana w sześciokąt. Cięcie warstwa po warstwie złącza ściskanego pokazuje, jak ciasno łącznik dopasował się do końców pręta zbrojeniowego i uchwycił nacięcia zbrojenia pręta zbrojeniowego. 
  • Zwiększona wydajność i skuteczność: zastosowanie łączników ściskanych mechanicznie zwiększa ogólną efektywną powierzchnię zbrojenia poprzez zwiększenie wytrzymałości i niezawodności poszczególnych spawów. Dodatkowo przesycenie zbrojenia w konstrukcji jest eliminowane dzięki możliwości zastosowania zbrojenia i łączników o dużej średnicy. 
  • Płynna praca, szybszy montaż: uproszczona konfiguracja prętów zbrojeniowych i łatwość ściskania łączników eliminuje potrzebę pracy spawaczy lub innych wysoko wykwalifikowanych pracowników. Takie rozwiązanie skraca cykl pracy, ułatwia zarządzanie projektem i pomaga zagwarantować terminową realizację obiektu. 

Oczekiwana rola partnera 

Firma poszukuje doświadczonych dystrybutorów na całym świecie. Przedsiębiorstwo chce rozszerzyć swoją dotychczasową działalność na inne kraje i oferuje swoją markę firmom zagranicznym. Partner powinien posiadać wiedzę na temat stali zbrojeniowej i łączników do stali. Firma poszukuje dystrybutorów specjalizujących się w branży budowlanej (specjaliści budowlani i wykonawcy). Oczekiwana forma współpracy – umowa o świadczenie usług dystrybucyjnych. 

Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z podaniem numeru: BOUA20220428035

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 06.06.2022 12:39
Poprawiono: 06.06.2022 10:46
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: