Pomiń nawigację

6 czerwca 2022 r.

Producent zbóż i artykułów rolno-spożywczych pozna dystrybutorów

Numer oferty: BOUA20220428030

Ukraińska firma z ponad 20-letnim doświadczeniem jako producent i eksporter produktów zbożowych, takich jak zboża ekologiczne, płatki owsiane błyskawiczne i gryka błyskawiczna, poszukuje partnerów w ramach umowy dystrybucyjnej.

Opis

Ukraińska firma działająca na rynku od 23 lat jest producentem naturalnych ekologicznych zbóż i płatków z gryki i owsa o wydajności 30 ton na dobę. Przedsiębiorstwo posiada 1 600 hektarów gruntów pod uprawę i powierzchnię magazynową 5 000 m2. Celem firmy jest rozwój i produkcja wysokiej jakości, naturalnych i zdrowych produktów. Linia płatków śniadaniowych oferuje owies, grykę. Głównymi produktami gotowymi są szybko gotująca się kasza gryczana i płatki owsiane.

Firma posiada nowoczesne laboratorium kontrolujące jakość produktów oraz certyfikat ISO 9001. Firma jest zainteresowana długoterminową współpracą w zakresie zaopatrzenia i sprzedaży towarów i produktów.

Pożądany rezultat międzynarodowego partnerstwa: rozszerzenie sieci handlowej na świecie. Ukraińska firma poszukuje partnerów w ramach umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych. 

Zalety i innowacje

Firma posiada następujące certyfikaty:

1) Świadectwo zdrowia dla żywności niepochodzącej od zwierząt.

2) Certyfikat zgodności z wymaganiami DSTU ISO 22000: 2019 (ISO 22000:2018, IDT).

Firma posiada system zarządzania jakością ISO 9001 oraz własne certyfikowane laboratorium. Przedsiębiorstwo stanowi silny, nowoczesny kompleks produkcyjny zajmujący się pełnym cyklem przetwarzania zbóż, w sposób umożliwiający zarządzanie jakością przetwarzania na wszystkich etapach - od surowców po gotowe produkty. Produkty firmy nie zawierają syntetycznych dodatków: konserwantów, aromatów, barwników. Zaletą produkcji jest wykorzystanie naturalnych składników. 

Oczekiwana rola partnera

Firma jest zainteresowana długoterminową współpracą. Poszukuje dystrybutorów, w tym wyspecjalizowanych w sprzedaży zdrowej żywności, importerów, hurtowników i detalistów działających na rynku spożywczym. Pożądany rezultat międzynarodowego partnerstwa: rozszerzenie sieci handlowej na świecie.

Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z podaniem numeru: BOUA20220428030

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 06.06.2022 08:56
Poprawiono: 06.06.2022 07:00
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: