Pomiń nawigację

30 maja 2022 r.

Firma konsultingowa z Ukrainy poszukuje międzynarodowych klientów

Numer oferty: BOUA20220421032

Ukraińska firma specjalizująca się w usługach konsultingowych związanych z wejściem na rynek i rozwojem biznesu dla klientów zagranicznych. Poszukuje potencjalnych partnerów w ramach umów outsourcingowych lub podwykonawczych, najlepiej do długoterminowej współpracy.

Opis

Ukraińska firma z siedzibą w Kijowie działa w sektorze globalnego rozwoju biznesu. Pełni funkcję koordynatora zespołu międzynarodowych ekspertów ds. handlu i rozwoju, posiadających głęboką wiedzę specjalistyczną w różnych obszarach biznesowych kluczowych dla międzynarodowego rozwoju firmy. Dzięki temu zespół można dostosować do potrzeb każdego klienta.

Firma świadczy szeroki zakres usług, a także wiedzę i narzędzia niezbędne do rozwoju biznesu klienta. Współpracuje z klientami od początku do końca, koncentrując się na ich potrzebach, generując nowe pomysły i projektując skuteczne strategie, wysokiej jakości i skalowalne rozwiązania.

W chwili obecnej głównymi odbiorcami są przedsiębiorstwa ukraińskie. Ma jednak historię sukcesów we wprowadzaniu tureckich firm na rynek ukraiński. Firma współpracuje z turecką agencją doradczą oraz Tureckim Stowarzyszeniem Producentów Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Współpraca międzynarodowa przewidziana jest poprzez umowy podwykonawstwa lub outsourcingu i ma na celu współpracę długoterminową.

Zalety i innowacje

  • Doświadczony zespół z dużą wiedzą i historią sukcesów.
  • Kompleksowe usługi rozwoju międzynarodowego.
  • Elastyczna forma współpracy.
  • Możliwość bezpośredniej pracy z zespołem klienta.
  • Znajomość środowiska ukraińskiego i międzynarodowego.

Oczekiwana rola partnera

Firma poszukuje partnerów biznesowych – agencje konsultingowe, stowarzyszenia przemysłowe, MŚP – zainteresowanych rozwojem współpracy biznesowej i różnymi projektami na Ukrainie iw regionie Europy Wschodniej.

Poszukuje współpracy w formie umów outsourcingowych lub podwykonawczych, w zależności od oczekiwań klienta i rodzaju projektu.

Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z podaniem numeru BOUA20220421032

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 30.05.2022 14:52
Poprawiono: 30.05.2022 13:04
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: