Pomiń nawigację

30 maja 2022 r.

Producent i dostawca serów twardych, poszukuje dystrybutorów

Numer oferty: BOUA20220422009

Ukraińskie MŚP, które posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji produktów takich jak masło, mleko, śmietana, śmietana, sery miękkie, sery twarde i twarogi poszukuje partnerów do dystrybucji swoich konkurencyjnych, wysokiej jakości i naturalnych produkty. Przewidywaną formą współpracy jest umowa o świadczenie usług dystrybucyjnych.

Opis

Ukraińskie MŚP jest częścią potężnego holdingu i specjalizuje się w produkcji sera na Ukrainę i za granicą. Firma ta unowocześniła produkcję i wprowadziła wysokie standardy jakości, w tym:

  • Normy państwowe Ukrainy ISO 22000 – System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności (2007);
  • System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności – HACCP (2007);
  • Normy państwowe Ukrainy ISO 9001 – System Zarządzania Jakością (2015).

Ukraińskie MŚP oferuje szeroką gamę serów twardych; cena wszystkich produktów jest przystępna; podczas gdy jakość jest niezmiennie wysoka; Zapewnienie jakości; korzystne warunki współpracy w zakresie sprzedaży towarów; cena uzależniona od wielkości zakupu hurtowego.

Wysokiej jakości twardy ser jest źródłem wapnia i innych niezbędnych minerałów. Zawiera szereg aminokwasów, a ponadto produkt ten jest bogaty w witaminy, kwasy tłuszczowe i białko i co ciekawe jest wchłaniany w prawie 98%.

Do produkcji serów twardych używa się wyselekcjonowanego świeżego mleka najwyższej jakości, a także dodatkowych odmian z najlepszych gospodarstw. Surowce muszą przejść kontrolę laboratoryjną.

Procesy produkcyjne są maksymalnie zautomatyzowane, aby ograniczyć kontakt personelu z produktami i zapewnić bezpieczeństwo mikrobiologiczne, stosowane są wanny typu zamkniętego. Stosowane są technologie mikrofiltracji. Kontrola jakości stosowana jest na każdym etapie.

Ukraińskie MŚP poszukują partnerstwa w ramach umowy o świadczenie usług dystrybucji produktów na rynkach międzynarodowych, najlepiej europejskich. Potencjalni partnerzy powinni mieć dobre kontakty i doświadczenie w sprzedaży podobnych produktów oraz umiejętność organizacji sprzedaży. Rolą partnerów będzie wprowadzanie produktów MŚP na nowe rynki.

Zalety i innowacje

  • wykorzystanie surowców przyjaznych dla środowiska;
  • konkurencyjna cena;
  • innowacyjne technologie produkcyjne;
  • naturalność produktów i ich wysoka jakość;
  • ścisłe przestrzeganie procesu technologicznego;
  • dojrzewanie sera według klasycznych receptur serowarskich.

Oczekiwana rola partnera

Przedmiotem działalności poszukiwanych partnerów jest sprzedaż detaliczna i hurtowa serów twardych na rynkach europejskich. MŚP poszukują zarówno małych firm, jak i dużej sprzedaży. Potencjalni partnerzy biznesowi powinni mieć dobre kontakty i doświadczenie w sprzedaży podobnych produktów, doświadczenie we współpracy międzynarodowej. Rolą partnerów będzie wprowadzanie produktów MŚP na nowe rynki. Przewidywaną formą współpracy jest umowa o dystrybucję usług.

Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z podaniem numeru BOUA20220422009

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 30.05.2022 14:28
Poprawiono: 30.05.2022 12:35
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: