Pomiń nawigację

24 maja 2022 r.

Producent popcornu poszukuje dystrybutorów

Numer referencyjny oferty: BOUA20220503014

Wiodący ukraiński producent popcornu zainteresowany wejściem na nowe rynki, poszukuje dystrybutorów popcornu.

Opis

Ukraiński producent wysokiej jakości popcornu działa na rynku ukraińskim od ponad 20 lat.  W asortymencie firmy znajduje się szeroka gama różnych wariantów smakowych produktu:

  • popcorn oblany naturalnym karmelem o smaku: cynamonowym, kokosowym, czekoladowym,
  • popcorn słony o smaku: wasabi, sera, masła, itd.

Produkty firmy dostępne są w większości sklepów sieci handlowych w Ukrainie, a także w wybranych sieciach sklepów za granicą.  Klient z Ukrainy posiada wyspecjalizowany zespół doświadczonych technologów. Firma posiada własny zakład produkcyjny, co pozwala jej na pełną elastyczność i zachowanie kontroli na każdym etapie procesu produkcyjnego.

Oczekiwana rola partnera

Firma z Ukrainy zainteresowana jest nawiązaniem współpracy z partnerami działającymi na rynku dystrybucji produktów FMCG. Klient jest również otwarty na nowe formy współpracy w zakresie wprowadzenia zmian w technologii produkcji, czy rozszerzenia oferowanego asortymentu o nowe smaki.

Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z podaniem numeru oferty: BOUA20220503014

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 24.05.2022 12:02
Poprawiono: 24.05.2022 10:03
Modyfikujący: Paweł Sikorski
Udostępniający: Paweł Sikorski
Autor dokumentów: