18 maja 2022 r.

Dowiedz się jak sztuczna inteligencja pomaga w marketingu i sprzedaży: międzynarodowa konferencja online i spotkania b2b, 24-25 maja

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na wydarzenie APPLIED AI CONFERENCE 2022, które potrwa od 24 do 25 maja 2022 r. Jest to jedna z największych konferencji o zastosowaniach AI w marketingu i sprzedaży.

Dwudniowy program obejmujący wystąpienia międzynarodowych ekspertów, dyskusje panelowe, pogłębione warsztaty i umówione wirtualne spotkania 1:1 z ponad 1000 uczestnikami z całego świata.

Wszyscy uczestnicy i prelegenci mogą umawiać się ze sobą na wirtualne spotkania 1:1. Organizatorzy umożliwiają nawiązanie kontaktu twórcom rozwiązań AI z potencjalnymi użytkownikami. Dzięki spotkaniom b2b jest szansa na nawiązanie nowych relacji biznesowych i dotarcie do nowych klientów.

Giełdy kooperacyjne online– jak one działają?

Giełda kooperacyjna to szybki i łatwy sposób na poznanie potencjalnych partnerów do współpracy.

  • 1) Rejestracja

Zarejestruj się za pomocą przycisku Register na stronie głównej wydarzenia. Masz na to czas do 25 maja 2022 r.

  • 2) Opublikuj profil biznesowy, aby zaprezentować swoje zapotrzebowanie i oferowane rozwiązania

Utwórz jasny i zwięzły profil biznesowy, aby zwiększyć swoją widoczność na platformie.

Twój profil powinien opisywać, kim jesteś, co możesz zaoferować potencjalnym partnerom i z kim chcesz się spotkać.

  • 3) Przeglądaj profile uczestników

Przejdź do listy uczestników, aby zapoznać się z ich sylwetkami i zapoznać z działalnością poszczególnych firm. Pamiętaj, że codziennie mogą się pojawiać nowe profile.

  • 4) Wysyłaj i odbieraj zaproszenia na spotkania

Wysyłaj zaproszenia na spotkania do uczestników, z którymi chcesz się spotkać podczas wydarzenia. Akceptuj lub odrzucaj zaproszenia, które otrzymujesz. Tyko zaakceptowane spotkania zostaną dodane do Twojej indywidualnej agendy z wyznaczonymi godzinami i linkami do wirtualnych pokoi spotkań.

  • 5) Udział w spotkaniach

Dostęp do zaproszeń i umówionych spotkań znajdziesz w zakładce w Meetings. Pamiętaj, żeby przed wydarzeniem sprawdzić swoją kamerę i mikrofon i, co najważniejsze – być na czas!

Oficjalnym językiem spotkań będzie jęz. angielski.

Wydarzenie odbędzie się tylko w formule online. Udział jest bezpłatny.

Zarejestruj się już dzisiaj!

Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie internetowej wydarzenia.

Program wydarzenia i warsztaty

Rejestracja

Im szybciej dokonacie rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Waszą ofertą!

Więcej informacji na temat wydarzenia

Dodatkowych informacji udziela Anastazja Kaczmarek, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 18.05.2022 13:09
Poprawiono: 18.05.2022 11:14
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: