Pomiń nawigację

10 maja 2022 r.

Producent luksusowych mebli tapicerowanych pozna dystrybutorów

Numer oferty: BOUA20220417002

Ukraińska firma zajmuje się produkcją luksusowych mebli tapicerowanych takich jak łóżka, sofy, krzesła, pufy. Poszukuje się umów o świadczenie usług dystrybucyjnych w celu sprzedaży i promocji swoich produktów w krajach UE.

Opis

Firma powstała w 2000 roku na zachodzie Ukrainy. Położona jest około 80 km od polskiej granicy. Sprzedaje asortyment własnej produkcji partnerom handlowym (sklepom meblowym) na Ukrainie, w Finlandii, Łotwie, Litwie.

Firma specjalizuje się w produkcji luksusowych łóżek tapicerowanych, sof, narożników, puf, krzeseł, komód i szafek nocnych. Produkty oferowane przez firmę są przez nią samodzielnie projektowane. Proces produkcyjny rozpoczyna się od przygotowania drewnianej ramy i systemu podtrzymującego mebel. Następnie każda ściana jest indywidualnie wyściełana i tapicerowana. W procesie tapicerowania wykorzystuje się różne rodzaje szwów, w tym szycie ręczne.

W ofercie firmy znajduje się szeroka gama tkanin obiciowych, m.in. wiskoza szenilowa, welur, aksamit, mikrofibra, skóra ekologiczna, nubuk.

Firma oferuje meble dostępne w swojej ofercie, jak również produkty na zamówienie. Właściciele odwiedzają targi na Ukrainie i poza nią w celu uzyskania informacji o nowych trendach, modzie, produktach na rynku światowym.

Mocne strony

Firma posiada 20-letnie doświadczenie w produkcji mebli tapicerowanych oraz mebli drewnianych.

Duża powierzchnia produkcyjna (5 tys. mkw.) pozwala na szybkie przygotowanie dowolnych zamówień.

Firma samodzielnie zajmuje się obróbką drewna i produkcją bloków sprężynowych. Do produkcji wykorzystywane są wyłącznie materiały wysokiej jakości.

Firma ma doświadczenie na światowych rynkach i stale unowocześnia swoje produkty, aby dostosować się do trendów mody.

Oczekiwana rola partnera

Firma jest zainteresowana nawiązaniem współpracy z dystrybutorami z UE. Potencjalni klienci powinni mieć doświadczenie zwłaszcza w dystrybucji mebli i sprzedaży do salonów meblowych. Firma jest zainteresowana umową o świadczenie usług dystrybucyjnych.

Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z podaniem numeru: BOUA20220417002

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 10.05.2022 13:41
Poprawiono: 12.05.2022 11:51
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: