Pomiń nawigację

28 kwietnia 2022 r.

Ukraiński producent papierowych słomek do picia poszukuje dystrybutorów

Firma jest producentem biodegradowalnych i bezpiecznych dla środowiska słomek do picia wykonanych z papieru. W ofercie znajdują się słomki różnej długości i średnicy.  Do produkcji słomek używany jest papier celulozowy i klej dyspersyjny Henkel.

Podstawowe parametry produktu:

  • Średnica: 6/8/10 mm.
  • Długość: 120/200/250 mm.
  • Kolor: brązowy kraft, biały, wielobarwny.
  • Certyfikat HACCP.

Klient z Ukrainy oferuje również produkcję słomek na zamówienie (z unikalnymi wzorami, logotypami drukowanymi bezpośrednio na słomkach lub papierze do pakowania).

Firma poszukuje partnerów biznesowych z doświadczeniem w sprzedaży podobnego asortymentu oraz z rozbudowaną siecią kontaktów wśród dystrybutorów FMCG, żywności i napojów czy ekologicznej zastawy stołowej jednorazowego użytku.

Preferowana współpraca: na podstawie umowy handlowej.

Numer referencyjny oferty: BOUA20220425021

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

***

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD prowadzonej przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 28.04.2022 11:10
Poprawiono: 10.05.2022 09:11
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: