Pomiń nawigację

1 maja 2022 r.

Poszukiwani dystrybutorzy oleju i makuchu sojowego

Ukraińska firma zajmująca się przetwórstwem soi i produkcją oleju sojowego i makuchu, działająca na rynku od 2011 r., poszukuje dystrybutorów swoich produktów. Firma współpracuje z fermami drobiu, trzody chlewnej, jak również producentami pasz i premiksów.

Klient z Ukrainy poszukuje doświadczonego partnera biznesowego, który będzie odpowiadał za dystrybucję produktów na lokalnym rynku.

Firma oferuje współpracę na podstawie umowy handlowej.

Numer referencyjny oferty: BOUA20220425026

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

***

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD prowadzonej przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 01.05.2022 10:48
Poprawiono: 10.05.2022 08:52
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: