Pomiń nawigację

4 maja 2022 r.

Ukraiński deweloper zaawansowanych robotów poszukuje partnerów handlowych i inwestycyjnych

Numer oferty: BOUA20220425024

Ukraińska firma specjalizuje się w opracowywaniu zaawansowanych robotów cechujących się mobilnością, zwinnością, zręcznością i szybkością. Światowej klasy zespoły programistyczne realizują projekty od koncepcji po prototypowanie weryfikacyjne, inżynierię budowy, testowanie, testowanie w terenie i niskonakładową produkcję.

Opis

Firma powstała w Kijowie w 2016 roku. Stale pracuje nad rozwojem:

  • uniwersalnej bezzałogowej platformy transportowej - systemu komunikacji robotów,
  • systemu sterowania robotami,
  • wojskowych dronów i robotów,
  • komponentów sztucznej inteligencji.

Ostatnie lata firma spędziła na opracowywaniu, testowaniu w warunkach rzeczywistych i przygotowaniu do seryjnej produkcji zrobotyzowanych systemów naziemnych, lotniczych i rakietowych oraz ich komponentów. Obecnie koncentruje się na rozwoju komponentów systemu sztucznej inteligencji i ich implementacji w opracowaniach. Złożone komponenty można łączyć w dowolnej konfiguracji i ilości, uwzględniając specyficzne potrzeby i zadania każdego klienta. Komponenty kompleksu mogą być dostarczane osobno i sprawnie wykonywać zadania.

Gotowość do masowej produkcji dla w/w produktów waha się od 100 do 40%. Na życzenie firma dostarczy szczegółowe portfolio z gablotkami.

Firma jest liderem na rynku krajowym i posiada zgrany, zespół inżynierów, naukowców, techników i innych profesjonalistów zajmujących się opracowywaniem i dostarczaniem najbardziej zaawansowanych dynamicznych robotów.

Oczekiwana rola partnera

Ukraińska firma poszukuje partnerów w ramach umowy handlowej lub inwestycyjnej oraz partnerów ,którzy są mocno zainteresowani rozwojem i produkcją systemów bezzałogowych. Poszukiwane są również firm z dodatkowymi umiejętnościami/zasobami. Przede wszystkim firma potrzebuje inwestycji i oczekuje od partnerów pomocy w dokończeniu bieżących projektów i uruchomieniu ich masowej produkcji.

Firma jest również zainteresowane zdobywaniem nowych rynków z pomocą partnerów zagranicznych.

Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z podaniem numeru BOUA20220425024

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 04.05.2022 09:20
Poprawiono: 04.05.2022 07:23
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: