Pomiń nawigację

29 kwietnia 2022 r.

Ukraiński producent chipsów z jabłek nawiąże współpracę z dystrybutorami

Numer oferty: BOUA20220423001

Ukraińska firma produkująca całkowicie naturalne chipsy jabłkowe poszukuje partnera handlowego lub dystrybucyjnego w celu nawiązania długotrwałych relacji handlowych.

Opis

Firma posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w handlu, w roku 2017 firma wybrała produkcję jako swoją główną działalność. Firma opracowała własny produkt - wysokiej jakości chrupiące chipsy jabłkowe, zarówno naturalne (bez dodatku cukru), jak i glazurowane karmelem, wytwarzane według własnej technologii know-how- (opatentowana technologia), która pomaga uzyskać charakterystyczny smak chipsów. Firma jest obecnie jednym z największych producentów chipsów jabłkowych na Ukrainie, starannie dobiera surowce i współpracuje tylko z renomowanymi rolnikami. Regularnie sprawdza jakość surowców w laboratoriach, a w procesie produkcji wdrażanych jest kilka poziomów kontroli jakości. Produkcja firmy jest certyfikowana zgodnie z międzynarodowymi standardami  i zalicza się do kategorii zdrowej żywności. Chipsy jabłkowe są wytwarzane naturalnie i nie zawierają żadnych innych dodatków. Firma jest gotowa do współpracy zarówno w ramach wytwarzania małych opakowaniami dla konsumenta końcowego w handlu detalicznym, jak i w ramach wytwarzania większych opakowań (na przykład w sprzedaży internetowej).

Oczekiwana rola partnera

Firma poszukuje partnera handlowego do handlu i promocji własnej marki na warunkach długoterminowych relacji biznesowych. Firma poszukuje dystrybutora, hurtownika, detalisty lub agenta handlowego.

Poszukiwany partner nie musi mieć podobnych produktów w swoim portfolio, lub być zaznajomiony z tego typu produktem, ale musi być zainteresowany sprzedażą wysokiej jakości produktów w sektorze zdrowej żywności.

Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z podaniem numeru BOUA20220423001

 

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 29.04.2022 15:36
Poprawiono: 05.05.2022 08:38
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: