Pomiń nawigację

26 kwietnia 2022 r.

Ukraiński lider w dziedzinie instalacji i relokacji wyposażenia przemysłowego szuka dystrybutorów

Numer oferty: BOUA20220421015

Ukraińskie MŚP, którego główną aktywnością jest szeroki zakres usług instalacyjnych i relokacyjnych sprzętu: od przesuwania maszyn w zakładzie do przenoszenia fabryki do innego kraju. Głównym celem firmy jest zminimalizowanie przestojów i wkład do kontynuacji procesu produkcyjnego. Proponowana współpraca na bazie umowy usług dystrybucyjnych. Główne korzyści: polityka cenowa, unikalne doświadczenie, wysoka jakość i innowacyjne rozwiązania.

Opis

MŚP jest fachowcem z dużym doświadczeniem w dziedzinie instalacji i relokacji wyposażenia przemysłowego. Świadczy szeroki zakres usług na rynku regionalnym i międzynarodowym. Firma specjalizuje się również w projektowaniu, instalowaniu i modernizacji platform i metalowych konstrukcji do wyposażenia.

Jako część instalacji wyposażenia, MŚP oferuje pełny zakres usług, takich jak: przesuwanie, podłączenie do sieci elektrycznej, produkcja i instalacja konstrukcji metalowych, podłączenie rurociągów i wentylacji, opracowanie dokumentacji roboczej i harmonogramu, asysta w rozładunku, zarządzanie bezpieczeństwem prac.

  • Demontaż wyposażenia

Firma oferuje demontaż wyposażenia, zawierający następujące procesy: opracowanie niezbędnej dokumentacji, rozłączenie od wszystkich mediów, zapakowanie, przesunięcie, konserwacja w miarę potrzeb lub relokacja do innego miejsca produkcji.

  • Przewóz wyposażenia

 
W dodatku do konserwacji zdemontowanego wyposażenia, MŚP zapewnia przewóz do nowego miejsca produkcji zarówno w regionie jak i za granicą.

  • Relokacja fabryki

Firma oferuje demontaż fabryki, jej przewóz, połączenie wyposażenia w nowej lokalizacji, uruchomienie i asystę w rozładunku wyposażenia.

Ukraińskie MŚP poszukuje partnerstwa do dystrybucji swoich usług demontażu, instalacji wyposażenia, relokacji pojedynczego wyposażenia lub relokacji całej produkcji na rynkach międzynarodowych, preferencyjnie europejskim, poprzez umowę usług dystrybucyjnych. Potencjalni partnerzy winni mieć dobre zdolności komunikacyjne i doświadczenie w sprzedaży podobnych produktów oraz zdolność do organizacji sprzedaży. Rolą partnerów będzie rozszerzenie usług firmy na nowych rynkach.

Oczekiwana rola partnera

Zakres aktywności poszukiwanych partnerów to sprzedaż usług instalacji i relokacji sprzętu. MŚP poszukuje zarówno małych, jak i dużych kontraktów. Potencjalni partnerzy winni mieć dobre zdolności komunikacyjne i doświadczenie w promocji podobnych lub komplementarnych usług w dziedzinie instalacji wyposażenia przemysłowego, doświadczenie we współpracy międzynarodowej. Rolą partnerów będzie dystrybucja usług i wdrażanie wspólnych projektów na nowych rynkach. Oczekiwana forma  kooperacji to umowa usług dystrybucyjnych.

Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z podaniem numeru BOUA20220421015

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 26.04.2022 14:35
Poprawiono: 29.04.2022 12:58
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: