31 grudnia 2021 r.

Poszukiwani producenci metalowych garnków, wiader i konewek

Francuska firma z ok. 100-letnia historią  produkcji metalowych wyrobów do kuchni i ogrodu, nawiąże długoterminową współpracę z nowymi podwykonawcami. Poszukiwani są partnerzy do produkcji garnków i wiader ze stali nierdzewnej oraz konewek ocynkowanych ogniowo.

Firma posiada rozbudowaną sieć dystrybucji zarówno w kraju, na terenie Europy i w Ameryce Północnej.

Poszukiwani partnerzy powinni móc produkować wyroby o cienkich ściankach (0,4-0,6 mm), w średnich (1 -5 tys. szt.) i dużych (5-20 tys. szt.) seriach. Oczekiwane rodzaje stali nierdzewnej to typy 201 i 304 dla wyrobów do kuchni oraz 430 dla wyrobów do ogrodu.

Numer referencyjny oferty: BRFR20210915001

Pełna treść oferty po angielsku

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

****

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD, prowadzonej przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 31.12.2021 10:01
Poprawiono: 30.12.2021 09:01
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: