23 grudnia 2021 r.

Poszukiwani producenci laktazy w tabletkach lub kapsułkach

Słowacka firma nawiąże długoterminową współpracę z producentem laktazy w tabletkach lub kapsułkach, które będą następnie dystrybuowane do aptek w ramach jej marki własnej.

Firma współpracuje z ok. 2500 aptekami na terenie Czech i Słowacji, będąc liderem w dostarczaniu suplementów zawierających laktazę.

Poszukiwany suplement powinien zawierać dawkę min. 9000 FCC. Dostawy wynosić będą ok. 1 mln tabletek/kapsułek rocznie w turach co kwartał lub pół roku.

Numer referencyjny oferty: BRSK20211006001

Pełna treść oferty po angielsku

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

****

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD, prowadzonej przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 23.12.2021 10:03
Poprawiono: 23.12.2021 09:08
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: