10 grudnia 2021 r.

Poszukiwany producent drobnych artykułów drewnianych do aromaterapii

Francuska firma specjalizująca się w tworzeniu dyfuzorów olejków eterycznych, w tym linii produktów wykonanych z drewna, poszukuje partnerów do produkcji drobnych artykułów drewnianych w ramach umowy produkcyjnej.

Przedsiębiorstwo projektuje i sprzedaje nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne dyfuzory olejków eterycznych. Zajmuje wiodącą pozycję we Francji, gdzie jej produkty sprzedawane są w wyspecjalizowanych sklepach, m.in. z wyposażeniem wnętrz, a także w internecie.

Firma oferuje szeroką gamę produktów w różnych stylach, a do produkcji używa szlachetnych materiałów – drewna, ceramiki, porcelany czy włókna bambusowego. Spośród dyfuzorów, najbardziej pożądana na rynku jest linia wykonana z drewna.

Numer referencyjny oferty: BRFR20211202001

Treść zapytania po angielsku

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

****

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD, prowadzonej przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 10.12.2021 10:47
Poprawiono: 10.12.2021 09:59
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: