Pomiń nawigację

1 grudnia 2021 r.

Webinarium: Jak przygotować się do transformacji cyfrowej? 8 grudnia

W imieniu ośrodka Enterprise Europe Network przy Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie zapraszamy przedsiębiorców i pracowników firm do udziału w bezpłatnym szkoleniu online nt. transformacji cyfrowej, które odbędzie się 8 grudnia br. o godz. 10:00.

Dlaczego warto wziąć udział?

Transformacja cyfrowa to pojęcie zyskujące na popularności, której dynamiczny wzrost obserwujemy od momentu wybuchu pandemii COVID-19. Rozwój koncepcji Przemysłu 4.0. dodatkowo zwiększył zainteresowanie tym zjawiskiem. 

Wielu przedsiębiorców błędnie postrzega transformację cyfrową jako szybkie wdrożenie innowacyjnej technologii, z której będą mogli natychmiast korzystać, czerpiąc wyłącznie profity. Część przedsiębiorców wprost twierdzi, że wystarczy uruchomienie strony w mediach społecznościowych, aby stwierdzić że proces cyfryzacji dobiegł końca, lub też, posiadając technologię, starają się dopasować do niej funkcjonowanie przedsiębiorstwa, najlepiej “na wczoraj”. Tymczasem transformacja cyfrowa to proces który rozpoczyna się na długo przed wdrożeniem konkretnych rozwiązań. Aby był efektywny, musi zostać gruntownie przemyślany i przygotowany. 

Stąd pomysł na szkolenie, którego celem jest przybliżenie uczestnikom tematu transformacji cyfrowej i pokazanie jak podejść do niego w sposób praktyczny. Chcielibyśmy przedstawić Państwu konkretne zasady, metody i narzędzia, które bardzo skutecznie wspomagają przedsiębiorców na różnych etapach tego procesu. Część z nich może być Państwu znana z zastosowań w innych obszarach, część została stworzona na potrzeby cyfryzacji.

Po ukończeniu szkolenia uczestnicy będą:

  • wiedzieli czym jest transformacja cyfrowa i na czym polega ten proces;
  • znali nowe metody i rozwiązania dedykowane transformacji cyfrowej;
  • umieli wykorzystać przedstawione metody i rozwiązania w swojej firmie.

Wydarzenie poprowadzi Krystyna Flak, konsultantka ds. transferu technologii i specjalistka z zakresu cyfryzacji w ośrodku Enterprise Europe Network.

Kiedy?

Szkolenie odbędzie się 8 grudnia br. o godz. 10:00

Jak wziąć udział?

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Aby wziąć udział, należy się zarejestrować za pośrednictwem strony internetowej.


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 01.12.2021 13:27
Poprawiono: 01.12.2021 12:36
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: