30 listopada 2021

Przedstawiciele ukraińskich agencji rozwoju regionalnego wzięli udział w kolejnym szkoleniu organizowanym przez PARP

W ramach projektu „Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości i konkurencyjności ukraińskich regionów” Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zorganizowała kolejne szkolenie online. Webinarium, pn. „Co-working i- tworzenie infrastruktury sprzyjającej rozwoju przedsiębiorczości” odbyło się 30 listopada br.

Uczestniczy nie tylko zdobyli wiedzę na temat projektowania i zarządzania takimi przestrzeniami, ale również zapoznali się z przykładami udanych polskich co-workingów będących inicjatywami publicznymi. Swoimi doświadczeniami związanymi z prowadzeniem co-workingów i realizowanymi  inicjatywami w tym zakresie, z uczestnikami webinarium podzielili się przedstawiciele Miejskiego Inkubatora Przedsiębiorczości Rawa.Ink z Katowic oraz Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego – Strefa Startup z Gdyni podzielili się swoimi doświadczeniami związanymi z prowadzeniem co-workingów i realizowanymi przez nich inicjatywami.

Projekt „Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości i konkurencyjności ukraińskich regionów” jest współfinansowany w ramach polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP i realizowany we współpracy Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej.


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 30.11.2021 14:13
Poprawiono: 30.11.2021 13:19
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: