18 października 2021

Webinarium: Tik Tok, Instagram, Facebook, czyli jak wykorzystać potencjał nowoczesnych narzędzi marketingu w MŚP, 16 listopada

Komunikacja marketingowa w ostatnich latach przeszła swoistą rewolucję. Znaczenia nabierały nowe kanały kontaktu z klientami, a stare powoli odchodziły w zapomnienie. Jak zatem budować strategię, by działania marketingowe podążały za trendami? Jak sprawdzić, w których kanałach komunikacji obecny jest klient? Z jakich narzędzi korzystać w kampaniach promocyjnych naszej marki? Wszystkich przedsiębiorców szukających odpowiedzi na powyższe pytania zapraszam do udziału w  bezpłatnym webinarium pt.: Tik Tok, Instagram, Facebook, czyli jak wykorzystać potencjał nowoczesnych narzędzi marketingu w MŚP”, które odbędzie się 16 listopada br. 

Na pytania "Jak komunikować się z klientem, jak tworzyć skuteczne strategie marketingowe oraz jak budować PR marki oraz społeczność z wykorzystaniem narzędzi nowoczesnego marketingu?" odpowie dr Kinga Stopczyńska, wykładowca Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego w Katedrze Marketingu oraz szkoleniowiec i praktyk biznesu z zakresu szeroko pojętej komunikacji marketingowej. Autorka książek „Influencer marketing w dobie nowych mediów” oraz „Kreowanie wizerunku marki przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi komunikacji marketingowej”.

W programie webinarium m. in.:

  1. Strategia działania i wykorzystanie potencjału narzędzi na Instagramie, Facebooku oraz Tik Toku.
  2. Zagrożenia i szanse komunikacyjne w social media.
  3. Profil marki na Twitterze.
  4. Tworzenie sieci ambasadorów marki w social media.
  5. Wykorzystanie storytellingu w komunikacji.
  6. Kształtowanie postaw klientów w oparciu o inspirację i coaching dedykowany marce.

Kiedy?

16 listopada br. godz. 11:30 – 13:00

Jak wziąć udział?

Webinarium jest otwarte i nie wymaga rejestracji. W dniu transmisji uaktywni się poniższy player, w którym obejrzysz materiał.

 

Organizatorem wydarzenia jest PARP w ramach działań Centrum Rozwoju MŚP.

Serdecznie zapraszamy.


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 18.10.2021 12:52
Poprawiono: 18.10.2021 11:29
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: