18 października 2021

Duński projektant toreb podróżnych poszukuje partnera do produkcji

Duńska firma poszukuje producenta z siedzibą w UE, który wyprodukuje serię dziewięciu modeli wysokiej klasy toreb podróżnych i kosmetycznych w ramach umowy produkcyjnej.

Firma powstała w 2020 roku i zaprojektowała serię toreb, w tym worków marynarskich, toreb, plecaków, toreb na ramię i wielu innych. Wszystkie produkty muszą posiadać wykończenie wysokiej jakości i być wykonane z przyjaznych dla zwierząt poliuretanowych (PU) materiałów ze sztucznej skóry i jedwabnej tkaniny nylonowej.

Numer referencyjny oferty: BRDK20210907001

Pełna treść zapytania po angielsku

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego.

Pozostałe firmy powinny kontaktować się z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

****

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD, która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 18.10.2021 07:28
Poprawiono: 18.10.2021 07:29
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: