24 września 2021

Przedsiębiorco! Pomóż ulepszyć portale UE dla eksporterów [ankieta Komisji Europejskiej]

Aby pomóc przedsiębiorstwom w handlu transgranicznym w Unii Europejskiej, Komisja Europejska (DG GROW) udostępnia szczegółowe informacje na temat przepisów dotyczących poszczególnych produktów, podatku VAT i akcyzy za pośrednictwem portali internetowych Your Europe oraz Access2Markets.

DG GROW chce ulepszyć te portale, by były jak najbardziej przydatne i przyjazne dla użytkowników. Głównym celem jest ułatwienie przedsiębiorcom z UE handlu na jednolitym rynku. Bezpośredni wkład społeczności MŚP jest kluczową częścią tego procesu, w tym celu DG GROW uruchomiła specjalne badanie.

W badaniu można wziąć udział na jeden albo obydwa z poniższych sposobów:

  • Wypełniając krótką ankietę, która koncentruje się na potrzebach informacyjnych, doświadczeniach i preferencjach. Wcześniejsze doświadczenia w korzystaniu z portali Your Europe i Access2Markets nie są potrzebne, ale dla obecnych użytkowników przewidziane są również pewne pytania na ich temat. Ankieta dostępna jest w polskiej wersji językowej (wybór opcji „polski” w rozwijanym menu „Languages” po prawej stronie). W pytaniu 2.2. należy wpisać kod ośrodka EEN, od którego uzyskali Państwo informację o badaniu – w przypadku PARP jest to PL00458. Ankieta trwa do 31 października 2021 r.

Wypełnij ankietę

  • Przekazując bardziej spersonalizowaną informację zwrotną bezpośrednio zespołowi badawczemu. Aby uzyskać szczegółowe informacje i ustalić termin rozmowy prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy do udziału.


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 24.09.2021 13:25
Poprawiono: 18.10.2021 13:34
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: