Pomiń nawigację

22 września 2021 r.

Webinarium: "Korzystanie i wybór platform sprzedażowych", 5 października

Wszystkich przedsiębiorców z sektora MŚP zainteresowanych sprzedażą w sieci, zapraszamy na bezpłatne webinarium pt.: „Korzystanie i wybór platform sprzedażowych”, które odbędzie się 5 października br.

Wydarzenie poprowadzi dr Przemysław Jóskowiak – założyciel Instytutu EECOM (European Institute for E-commerce), właściciel firmy Stratego24, praktyk z wieloletnim doświadczeniem, autor kursów know-how z kompleksową wiedzą e-commerce do budowy profesjonalnej prezencji w sieci. Zajmuje się problematyką strategicznego pozycjonowania firm i biznesów w sieci (i nie tylko), a także wspiera rozwój kompetencji cyfrowych jak i proces cyfryzacji Unii Europejskiej.

W programie webinarium:

  • Pojęcie platformy sprzedażowej i znaczenie systemu sprzedaży dla współczesnej sprzedaży e-commerce (system e-commerce).
  • Przegląd dostępnych platform sprzedażowych – podstawowy podział systemów ze względu na przeznaczenie i prawo własności.
  • Przykłady najbardziej popularnych platform sprzedażowych, w tym platformy w modelu SaaS i opensource, i ich funkcjonalność.
  • Uwarunkowania wyboru platformy sprzedażowej, czyli jak wybrać system sprzedaży pod kątem swojego produktu, modelu biznesowego i strategii marketingowej.
  • Praktyczne wskazówki dotyczące pracy z platformą sprzedażową.

Kiedy?

5 października br. godz. 11:30 – 13:00

Jak wziąć udział?

Webinarium jest otwarte i nie wymaga rejestracji. W dniu transmisji uaktywni się poniższy player, w którym obejrzysz materiał.

Dlaczego warto wziąć udział?

W dzisiejszych czasach coraz więcej przedsiębiorców zastanawia się czy nie przenieść swojego biznesu do sieci. Jak to zrobić, na co warto zwrócić uwagę, jakie są koszty i systemy sprzedaży? Te oraz wiele innych aspektów prowadzeniu biznesu w sieci zostanie poruszonych podczas webinarium.

Organizatorem wydarzenia jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działań Centrum Rozwoju MŚP.

Zapraszamy.


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 22.09.2021 12:11
Poprawiono: 23.09.2021 13:45
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: