20 września 2021

Brytyjski fintech poszukuje partnerów do testowania autonomicznej platformy transakcyjnej

Brytyjska firma z branży fintech wykorzystująca zaawansowane modele sztucznej inteligencji (AI) w sektorze handlu finansowego, poszukuje partnerów do współpracy w celu przetestowania autonomicznej platformy handlowej i wykonania Proof of Concept (PoC) w różnych symulowanych warunkach rynkowych.

Firma wykorzystuje modele sztucznej inteligencji poprzez zastosowanie zaawansowanych algorytmów uczenia maszynowego w środowisku chmury oprogramowania jako usługi (SaaS) w celu automatyzacji handlu finansowego. Zbudowała w pełni autonomiczną platformę transakcyjną przy użyciu zaawansowanych modeli sztucznej inteligencji, które uczą się z biegiem czasu i zdobywają doświadczenie bez dokonywania transakcji opartych na emocjach, co może znacznie zwiększać rentowność i poprawiać równowagę między życiem zawodowym a prywatnym traderów.

Firma zainteresowana jest nawiązaniem współpracy w oparciu o umowę o świadczenie usług.

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: BRUK20210823001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

***

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD (Partnership Opportunities Database), która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

 

 


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 20.09.2021 12:19
Poprawiono: 20.09.2021 13:25
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: