20 września 2021

Producenci toreb bagażowych poszukiwani w Austrii

Austriacka firma poszukuje partnerów do produkcji toreb bagażowych montowanych w kamperach. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wyposażaniu przyczep i kamperów oraz w sprzedaży sprzętu kempingowego.

Opracowane przez firmę rozwiązanie polega na oferowaniu dodatkowej przestrzeni do przechowywania w postaci toreb, które pakuje się w domu i mocuje wewnątrz pojazdu.

Poszukiwany partner powinien mieć doświadczenie w wytwarzaniu podobnych wyrobów oraz potencjał do rozszerzenia produkcji o takie elementy wyposażenia kamperów, jak zasłony czy inne akcesoria do pakowania. Surowiec będzie dostarczany przez austriacką firmę.

Numer referencyjny oferty: BRAT20210901001

Treść zapytania po angielsku

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego.

Pozostałe firmy powinny kontaktować się z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

****

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD, która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 20.09.2021 08:45
Poprawiono: 17.09.2021 08:46
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: