17 września 2021

Firma z Chin poszukuje dostawców urządzeń laboratoryjnych

Chińska firma medyczna specjalizująca się w badaniach, produkcji i sprzedaży produktów zawierających hormony steroidowe, szuka w Europie nowych dostawców maszyn laboratoryjnych do produkcji wyrobów medycznych i analizy, aby spełnić wyższe standardy specyfikacji produkcji leków.

Firma współpracuje z ponad 20 uniwersytetami i instytutami medycznymi związanymi z branżą medyczną, dzięki czemu uzyskała duże możliwości w zakresie badań i rozwoju oraz produkcji kluczowych wyrobów.

Poszukiwane są m. in.: automatyczne reaktory do syntezy, systemy sterylnego pakowania zbiorczego, wirówki, FTIR, analizatory UV, chromatografy gazowe, HPLC-MS, spektrometry.

Numer referencyjny oferty: BRCN20210902001

Treść zapytania po angielsku

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego.

Pozostałe firmy powinny kontaktować się z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

****

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD, która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 17.09.2021 06:39
Poprawiono: 17.09.2021 06:50
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: