10 września 2021

Poszukiwane pakiety turystyczne dla podróżnych z Bułgarii

Bułgarski tour operator z ponad 30-letnim doświadczeniem poszukuje nowych pakietów turystycznych dla swoich klientów, które będzie można zrealizować po zniesieniu obostrzeń związanych z pandemią.

Firmę interesują zwłaszcza destynacje w UE, Azji i Afryce. W tym celu  nawiąże współpracę z partnerami, którzy zaoferują kompleksowe  produkty adresowane do różnych grup podróżnych: młodzieży, rodzin, osób podróżujących w związku z wydarzeniami kulturalnymi czy biznesowymi..

Numer referencyjny oferty: BRBG20210819001

Pełna treść oferty po angielsku.

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego.

Pozostałe firmy powinny kontaktować się z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

****

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD, która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 10.09.2021 06:35
Poprawiono: 09.09.2021 06:36
Modyfikujący: Michalina Ziomek
Udostępniający: Michalina Ziomek
Autor dokumentów: